Úvod  -> Volný čas

Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online

Akce již proběhla!

14.04.2021

Akce již proběhla!

Live stream, online přenos, Online

Cena:290 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online

Cítite, že vo vás drieme nevyužitý potenciál, no v jeho naplnení vás sabotuje vlastná psychika? Uviazli ste v stereotype a spontánnosť ste zamenili za toxické vzorce správania, ktoré vám bránia napredovať? Túžite po zmene, no neustále ju odkladáte a radšej sa poddávate pocitom sebaľútosti? Naučte sa meniť svoje vnútorné postoje a žiť život bez výčitiek! Známy kouč pre osobný rozvoj a nájdenie vlastného potenciálu, Pavel Moric, nám vo svojej prednáške pomôže búrať zažité štruktúry v našich mysliach, znovu v sebe objaviť túžbu rásť a prekonať strach z vlastnej nedostatočnosti a priblíži nám tiež techniky, ako si všímať skryté príležitosti a krásu, ktorá nás obklopuje. 

 

Pavel Moric 

je lektor a mentor na scéne osobného rozvoja a hľadania vlastného potenciálu. Vzišiel zo športového prostredia, 7 krát získal titul majstra Českej republiky v karate a založil vlastnú karate školu, kde sa venuje trénerskej činnosti. V rámci cesty za objavovaním samého seba absolvoval vyše 400 hodín terapeutických sedení, strávil týždeň na púšti Sahara a dvakrát sa zúčastnil šamanských ceremónií v Peru. Neustále inšpiruje ľudí a zdieľa svoje skúsenosti s rôznymi publikami od korporátnych sfér, cez širokú verejnosť, workshopové akcie a kanál Youtube. Jeho mentoringom a školeniami prešlo už vyše 10 000 ľudí. 

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

— Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj telefon anebo        notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické vybavení. 

— Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes          který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání          akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.

— Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a       klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen                   poslouchat. 

— Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve vašem      internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde                    registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

— Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.

— V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám               bude k dispozici po dobu 30 dní.

— Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.

— Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.

— Na jeden vstup se může zúčastnit celá rodina.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde:

bit.ly/OtazkyOdpovediCZ

 

 

 Štítky: Přednáška / Konference, Osobní rozvoj, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online -Live stream, online přenos, Online

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY na Webinář: Pavel Moric: Umění žít - Online -Live stream, online přenos, Online

Zaslat odkaz na akci emailem