Úvod  -> Volný čas

Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online

Akce již proběhla!

22.07.2021

Akce již proběhla!

Live stream, online přenos, Online

Cena:360 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online

Existuje kouzelná formulka dobré výchovy? To je otázka, kterou si klade mnoho frustrovaných rodičů, jež bezradně hledají pomoc mezi nejnovějšími trendy výchovných metod. Je lepší nechat dítě, aby se rozvíjelo samo, anebo si striktně vynucovat dodržování pravidel? Jaká pravidla a povinnosti je vhodné přenést na dítě tak, abychom jej efektivně připravili na život? Jak zbavit matku nálepky služky a jak definovat roli a postavení otce? Může vývoj dítěte ovlivňovat kvalita partnerského vztahu rodičů a jak si vybudovat pevný vztah, jenž dítěti poskytne pocit jistoty a teplo domova? Zjistěte, jak hledat klíč k efektivní výchově ve svém nitru! Zkušený lektor a pedagog Marek Herman se s námi v zajímavé online přednášce podělí o své znalosti a postřehy s fungováním rodinného života a ukáže nám, že na to, abychom byli dobrým rodičem, musíme být hlavně spokojeným a vyrovnaným člověkem.

 

PhDr. Marek Herman 

je uznávaný český pedagog a lektor. Vede oblíbené semináře o seberozvoji, sebepoznávání a o výchově dětí, hlavně v období předškolního věku. Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a působil jako externí pracovník na Katedře rekreologie Fakulty tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a také na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je autorem publikace Najděte si svého marťana, jež přináší svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Kniha se stala bestsellerem mezi rodiči a pedagogy a je označována za pozvánku do dětské psychiky.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj                  telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické        vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes  který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání  akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen        poslouchat.  
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve          vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 30 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zdeŠtítky: Přednáška / Konference, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online -Live stream, online přenos, Online

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY na Webinář: Marek Herman – Tajemství dobré výchovy- Online -Live stream, online přenos, Online

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.