Úvod  -> Volný čas

Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online

Akce již proběhla!

24.06.2021

Akce již proběhla!

Live stream, online přenos, Online

Cena:230 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online

Počúvate občas od ľudí vety, ktoré vás štvú? Stáva sa vám, že druhí niečo sľúbia, neurobia to a potom sa vyhovárajú? Túžite priviesť druhých k zodpovednosti za ich správanie či dosiahnuť zmenu v ich chovaní, no bojíte sa, že by to pokazilo vaše dobré vzťahy? Osvojte si exaktnú vedu ľudskej komunikácie a spoznajte funkcie mozgu, skrývajúce sa za bežným rozhovorom! Lektor a vysokoškolský pedagóg Michal Dubec nám vo svojej fascinujúcej online prednáške predstaví, ako sa na proces komunikácie pozerajú neurovedy a priblíži nám praktické princípy práce so vzťahovými signálmi, vďaka ktorým dokážeme s ľuďmi komunikovať dôrazným, no nekonfliktným spôsobom, vyhnúť sa hádkam a posilniť samostatnosť a zodpovednosť svojho komunikačného partnera.

 

Mgr. Michal Dubec

je učiteľ s 21 ročnou praxou vo výučbe na základnej, strednej i vysokej škole. V Súčasnosti učí v programe Učiteľ naživo. Špecializuje sa na vedenie ľudí (žiakov, študentov a dospelých) k zodpovednosti za správanie a k samostatnosti, prácu so skupinovou dynamikou školských tried a pracovných kolektívov a vedomú prácu s emóciami. V súkromnom živote sa vášnivo venuje behu, vyrezávaniu z dreva a ochutnávaniu kávy.

 

JAK WEBINÁŘ FUNGUJE?

  • Přihlašování levou zadní: Na webinář se můžete připojit přes svůj                  telefon, tablet anebo notebook, nepotřebujete k tomu žádné další technické        vybavení. 
  • Před konáním webináře vám v den jeho konání na e-mail pošleme odkaz, přes  který se na webinář lehce připojíte. Pokud vstupenkou zakoupíte v den konání  akce, odkaz na webinář vám přijde v jednom e-mailu přímo se vstupenkou.
  • Zážitek pro aktivní i pasivní posluchače: Do webináře se můžete aktivně zapojit a klást otázky, ale zároveň je určený i pro ty účastníky, kteří chtějí raději jen        poslouchat.  
  • Live stream webináře se vysílá prostřednictvím platformy Vimeo, přímo ve          vašem internetovém prohlížeči. Není proto potřebné nic instalovat, ani se nikde registrovat.

 

VÝHODY WEBINÁŘE:

  • Zúčastnit se ho můžete z pohodlí vašeho domova anebo kanceláře.
  • V nejbližších dnech po uskutečnění webináře dostanete záznam, který vám bude k dispozici po dobu 30 dní.
  • Efektivnější využití vašeho času bez potřeby cestovat.
  • Možnosti klást otázky a komunikovat s lektorem webináře.
  • Na jeden vstup se může zúčastnit celá domácnost.

 

Odpovědi na často kladené otázky naleznete zde

 

 Štítky: Přednáška / Konference, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online -Live stream, online přenos, Online

PRODEJ VSTUPENEK Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online -Live stream, online přenos, Online

KOUPIT VSTUPENKY na Webinář: Komunikace s lidmi v souladu s fungováním mozku- Online -Live stream, online přenos, Online

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.