Úvod  -> Divadlo na Vysočině  ->  Divadlo ve Žďáru nad Sázavou

Všechny báječné věci- Nové Město na Moravě

pátek

04.08.2023

Horácká galerie, Vratislavovo náměstí 1, Nové Město na Moravě

Cena:300 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Všechny báječné věci- Nové Město na Moravě -Horácká galerie, Vratislavovo náměstí 1, Nové Město na Moravě

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Všechny báječné věci- Nové Město na Moravě

Hlavní a jedinou postavou hry Duncana Macmillana je chlapec, který má za 80 minut jeden jediný úkol – přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet… Dojemná, vtipná interaktivní inscenace o hledání důvodů, proč žít. “Začal jsem psát po jejím prvním pokusu. Seznam všeho úžasného na světě. Všeho, pro co stojí za to žít.”

Daniel Krejčík byl za svůj výkon v dojemné a vtipné interaktivní inscenaci pro jednoho herce a publikum oceneň redakcí portálu i-divadlo.cz v kategorii Mužský herecký výkon roku 2018 – obor činohra (o prvenství se dělí s Janem Vlasákem z Divadla po Palmovkou). V diváckém hlasování pak zaujímá v oboru činohra 3. místo.

Divák si během představení projde třiceti lety života jednoho výjimečného chlapce, jehož maniodepresivní matka se pokusila o sebevraždu – a on se jako dítě rozhodne začít psát seznam věcí, kvůli kterým stojí za to žít. V psaní seznamu, v němž pokračuje od dětského věku až do dospělosti, se nakonec dostane až k číslu 1 000 000. Tenhle milion báječných věcí ho provází životem, v jehož průběhu je třeba se vyrovnat se strastmi dospívání, první láskou a naneštěstí i s dalšími matčinými pokusy vzít si život a také se svou vlastní bipolární poruchou.


Další divadelní představení ve Žďáru nad Sázavou
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Všechny báječné věci- Nové Město na Moravě -Horácká galerie, Vratislavovo náměstí 1, Nové Město na Moravě
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Všechny báječné věci- Nové Město na Moravě

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)