Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty ve Zlíně

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice

Akce již proběhla!

13.08.2021-14.08.2021

Akce již proběhla!

16:05

Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice

Cena:0,-

PRODEJ VSTUPENEK VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice koupit vstupenku na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice

53. ročník festivalu VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ se uskuteční v areálu likérky RUDOLF JELÍNEK.

Vizovické Trnkobraní se v roce 2021 uskuteční v termínu 13. - 14. srpna přímo v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích, kde se vyrábí nejproslulejší tuzemská značka slivovice. Tato multižánrová kulturní přehlídka zahrnuje vystoupení špiček české a slovenské hudební scény na dvou scénách a doplňuje ji divadelní scéna, kinokavárna a dětský koutek. Projekt je koncipován jako zábava pro celou rodinu.

Tradiční součástí Vizovického Trnkobraní je originální soutěž v pojídání švestkových knedlíků.

Záměrem festivalu Vizovické Trnkobraní je i prezentace kulturních, řemeslných a krajových tradic Vizovicka a Valašska. Součástí festivalu je tudíž i možnost prohlídky muzea slivovice a vizovického zámku, vystoupení tradičních lidových souborů a řemeslné dílny.

Ve festivalovém areálu Vizovického Trnkobraní najdete i gastronomický koutek s ochutnávkami specialit všeho druhu vyráběných ze švestek a plněných knedlíků vyrobených z rozmanitých druhů ovoce, ze kterých likérka vyrábí své produkty.

ULOŽIT SI TUTO AKCI

VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice

PRODEJ VSTUPENEK VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice prodej vstupenek  VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ- Vizovice -Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů ve Zlíně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.