Úvod  -> Volný čas v Královehradeckém kraji  ->  Volný čas v Náchodě

Vinum et Cetera 2023- Broumov

Akce již proběhla

03.06.2023

Akce již proběhla

Klášter Broumov, Klášterní 1, Broumov


Aktuální Volný čas v Náchodě


Sportovní hala, Sportovní ulice 38, Česká Skalice (okres Náchod)


300 Kč

Přijďte si zatančit základní tance standardu (Waltz, Quickstep, Tango, Valčík, SlowFox) a latiny (Cha-Cha, Jive, Rumba, Samba).Na přání i další rytmy (Tango Argentinum, Salsa, Bachata, Kizomba). 

So

Louka pod muzeem, Maloskalická, Česká Skalice (okres Náchod)


150 Kč

Třetí ročník městské akce s prezentací moravských a českých vín s bohatým kulturním programem.

So

Klášter Broumov, Klášterní 1, Broumov (okres Náchod)


140 Kč

Pojďme společně prozkoumat přelomový vynález 15. století. Jaký je to vynález a jak funguje? Kdo byl Johannes Gutenberg?Jak složitá byla práce středověkého písaře v porovnání s prací v knihtiskařské dílně?Vyzkoušíme si tisk psaného slova a ilustrací pomocí dřev...více

So

Lapidárium, Klášterní 1, Broumov (okres Náchod)


100 Kč

Přijďte si s námi vyrobit vlastní desky na výkresy, poznámky, skici nebo naše galerijní omalovánky. Používat budeme různé materiály i barvy.Přijďte, těšíme se na vás!Vhodné pro děti od 6 let i pro dospěléPopis akce Vinum et Cetera 2023- Broumov

Vinum et Cetera slavnostně zahajuje turistickou sezonu na Broumovsku a již tradičně se koná první červnovou sobotu.

Vinum et Cetera je návštěvníky vyhledávaná ochutnávka nejlepších českých a moravských vín ze Salonu vín ČR, která se koná na nádvoří broumovského kláštera. Milovníci vína mohou ochutnávat a vybírat z pestré nabídky špičkových tuzemských vín. Kromě ochutnávky se o víně dozvědí také mnoho informací, včetně zajímavostí o pěstování a technologii zpracování. 

Celá akce se vyznačuje uvolněnou a přátelskou atmosférou v prostředí barokního kláštera a klášterní zahrady, kde je možné posedět a vychutnávat si kvalitní vinný mok.

Akce je spojená s bohatým doprovodným kulturním programem, který představuje amatérské umělce i profesionály nejlepší úrovně.


Další akce pro volný čas v Náchodě
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Vinum et Cetera 2023- Broumov -Klášter Broumov, Klášterní 1, Broumov