Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Večer legend 20- Brno

Akce již proběhla!

pátek

30.09.2022

Akce již proběhla!

Semilasso, Palackého třída 126, Brno

Cena:390 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Večer legend 20- Brno -Semilasso, Palackého třída 126, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Večer legend 20- Brno

20. Večer legend přiveze do Brna světově oceňovanou Deep Purple show Purpendicular

Večer legend pořadové číslo 20! Pátek 30. 9. 2022, Semilasso, Brno. Čeká na nás nabitý večer plný klasického rocku, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy Deep Purple, Led Zeppelin, Rolling Stones a Pink Floyd.


Kapela Purpendicular je nejčastěji bookovanou Deep Purple show na světě a na Večeru legend vystoupí poprvé právě v jubilejním ročníku akce.

Repertoár Distant Bells tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd. Kapela, která je s akcí neodmyslitelně spojena, si své publikum získala věrným zvukem legendárních „Floydů“. Na tomto Večeru legend se zaměří v playlistu především na slavná alba Animals, The Wall a Whish you were here.

Rolling Stones revival Brno nadchnou svou radostí ze hry a ryzí autentickou energií hudby Stones. Letos se na akci představí poprvé se staronovým frontmanem L. Krutou.

Brněnské Led Zeppelin revival tvoří zkušení muzikanti, kteří této hudbě propadli již v 70. letech a prošli řadou známých skupin (například Dunaj). V českých klubech a také na zahraničních pódiích hrají svobodnou a tvořivou hudbu legendárních Zeppelínů.


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Večer legend 20- Brno -Semilasso, Palackého třída 126, Brno
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Večer legend 20- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)

Máte rádi videoklipy na youtube?Nové videoklipy Nové videoklipy převážně českých intepretů dáváme na stránku https://www.kultura365.cz/videoklipy.php. Pokud máte zájem, budeme, rádi, pokud nás začnete sledovat na facebooku - https://www.facebook.com/kultura365/, nebo instagramu- https://www.instagram.com/kultura365cz/. DěkujemePředmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)