Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Vánoční koncert Bohemian Symphony Orchestra Prague- Praha

úterý

26.12.2023

Kostel sv. Salvátora, Salvátorská 1, Praha

Cena:490 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Vánoční koncert Bohemian Symphony Orchestra Prague- Praha -Kostel sv. Salvátora, Salvátorská 1, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Vánoční koncert Bohemian Symphony Orchestra Prague- Praha

Kostel U Salvátora na Starém městě rozezní světově nejznámější vánoční a klasické melodie v podání členů Bohemian Symphony Orchestra Prague.
 

Správná vánoční atmosféra se neobejde bez melodií, které máme se svátečním časem neodmyslitelně spjaté. Členové prestižního Bohemian Symphony Orchestra Prague proto připravili jedinečný večer plný nejznámějších vánočních melodií, které 26. prosince zaplní kostel U Salvátora (kostel je vytápěný) na Starém městě.

Komorní koncert nabídne svátečně laděný, a přesto dokonale pestrý hudební mix. Nebudou v něm chybět tradiční vánoční skladby jako O Holy Night Adopha Adama nebo Gruberova Silent Night, kterou všichni známe pod názvem Tichá noc. Na své si přijdou také milovníci těch největších mistrů světové klasiky. Vivaldiho Čtvero ročních dob či Pachelbelův Kánon patří mezi nejznámější díla klasické hudby vůbec.

Bohemian Symphony Orchestra Prague (BSOP)

Od svého založení v roce 2002 si orchestr připsal na konto nespočet úspěchů, například několik evropských turné s rockovými legendami a kapelami Deep Purple, Nazareth, Europe, Alice Cooper, Toto, Survivor, Foreigner, Journey, Bonnie Tyler, Uriah Heep a dalšími. Pochlubit se může také spoluprací na projektech se švédskou kapelou Sabaton, britskou kapelou Kosheen, 2Cellos, slavným španělským operním pěvcem José Carrerasem nebo vokálními skupinami The Tenors a Il Volo. Za zmínku stojí například také spolupráce s houslistkou Vanessou Mae, zpěvačkou Sarah Brightman či trojnásobným držitelem cen Grammy Michaelem Bublé. Orchestr má za sebou rovněž řadu klasických koncertů po celé Evropě, vycestoval ale také na turné po Japonsku a Číně. Od roku 2010 je jeho součástí Bohemian Choir Prague.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Vánoční koncert Bohemian Symphony Orchestra Prague- Praha -Kostel sv. Salvátora, Salvátorská 1, Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Vánoční koncert Bohemian Symphony Orchestra Prague- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)