Úvod  -> Kulturní akce pro děti v Praze  ->  Kulturní akce pro děti v Praze

Umí kouzelník vykouzlit kouzlo Vánoc? Dozvíte se první adventní neděli v Galerii Butovice

28.11.2021

15:00

Praha

Cena:0

PRODEJ VSTUPENEK Umí kouzelník vykouzlit kouzlo Vánoc? Dozvíte se první adventní neděli v Galerii Butovice -Praha

Popis kulturní akce Umí kouzelník vykouzlit kouzlo Vánoc? Dozvíte se první adventní neděli v Galerii Butovice

Užijte si první adventní neděli, která vychází už na 28. listopadu, a přijďte se vánočně naladit do Galerie Butovice, kde v rámci vánočních trhů bude od 15:00 do 18:00 připraven zábavný program pro děti i dospělé. Vystoupí kouzelník Jakub Koutský, který předvede interaktivní kouzelnické a animační představení určené nejen pro děti, ale jistě pobaví i jejich rodiče. Zájemci si mezi kouzelnickými bloky vytvoří vánoční ozdoby určené k domácímu dekorování květin, květináčů, truhlíků a podobně (veškerý materiál bude zdarma k dispozici). Vstupné se neplatí.

 

Rok se s rokem sešel a zhruba za měsíc budeme slavit Štědrý den. Ale nepředbíhejme, protože před sebou máme advent, během něhož se můžeme nejprve vánočně naladit a na Vánoce se příjemně připravit. Přijďte tuto neděli na vánoční trhy do Galerie Butovice a nechte se pobavit kouzelnickou show Jakuba Koutského a vyrobte si vlastní vánoční dekoraci. Začínáme v 15:00 a skončíme zhruba v 18:00. Vstup je pro všechny zdarma.

 

„V této nelehké době je asi málokdo vánočně naladěný, proto jsme si řekli, že kouzla během vánočních trhů by mohla odvést pozornost od všedního dění a rozveselit děti a snad i dospělé,“uvádí marketingová manažerka obchodního centra Linda Horáčková.

 

Nejsme si jistí, jestli kouzelník Jakub Koutský zvládne přičarovat kouzlo Vánoc úplně sám, a proto jsme pro jistotu připravili v rámci vánočních trhů tematický workshop, který se uskuteční mezi kouzelnickými bloky. Každý zájemce si bude moci vyrobit vlastní ozdoby určené k zapichování do květináčů a k výzdobě domácího prostředí. Protože co by to bylo za Vánoce bez ozdob a vánoční dekorace? Ozdoby tak jistě vyniknou u vánoční hvězdy na Vašem štědrovečerním stole nebo třeba jako malý dáreček pro babičku a dědečka. Všechen potřebný materiál bude na místě. Určitě ale neuděláte chybu, když si přinesete něco, v čem si ozdoby bezpečně odnesete domů.

 

V neděli ale nemusíte pospíchat domů, můžete si dětmi nechat v jednom z našich obchodů ukázat, co si přejí pod stromeček. Nebo je můžete nechat sdílet své dojmy z kouzelnického představení s ostatními dětmi v hlídaném koutku Bambule, který je to odpoledne k dispozici zdarma a najdete ho vedle stejnojmenného hračkářství v prvním patře. Mezitím si třeba můžete v klidu nakoupit, ať už potraviny, nebo vánoční dárky.

 

 

 

I na další adventní neděle pro Vás máme v rámci akce Pestré Vánoce přichystaný program, který Vás jistě vánočně naladí:

 

·       2. adventní neděle(5. 12.) – Mikuláš v Galerii Butovice – Mikuláš s čertem, dílničky a program pro děti, vánoční trhy

·       3. adventní neděle(12. 12.) – Vánoční koncert, audiovizuální show, dílničky a program pro děti, vánoční trhy

·       4. adventní neděle(19. 12.) – Vánoční překvapení, dílničky a program pro děti, vánoční trhy

 

Akce budou probíhat dle platných vládních nařízení s ohledem na Covid-19.Štítky: Tanec

ULOŽIT SI TUTO AKCI

http://www.galerie-butovice.cz

Umí kouzelník vykouzlit kouzlo Vánoc?  Dozvíte se první adventní neděli v Galerii Butovice -Praha

PRODEJ VSTUPENEK Umí kouzelník vykouzlit kouzlo Vánoc? Dozvíte se první adventní neděli v Galerii Butovice -Praha

Zaslat odkaz na akci emailem