Úvod  -> Divadlo v Královehradeckém kraji  ->  Divadlo v Hradci Králové

ÚL: Včelařské divadelní rondo- Hradec Králové

Akce již proběhla

24.03.2023

Akce již proběhla

Adalbertinum, Velký sál, ČSA 300/22, Hradec Králové


Aktuální Divadlo v Hradci Králové


Kulturní dům Dvorana, Palackého 124, Smiřice (okres Hradec Králové)


350 Kč

NEJSTARŠÍ ŘEMESLOautor: Paula VogelVtipné a přitom moudré podobenství o lidském životě, společnosti a o tom co je víc, zda moderní strategie nebo obyčejná lidskost. I nejstarší zástupkyně nejstaršího řemesla potřebují vědět, co je to marketing, chtejí-li obstát v ekonomic...více

Kulturní dům Dvorana, Palackého 124, Smiřice (okres Hradec Králové)


150 Kč

POSTEL PRO ANDĚLA Komedie autora Jaroslava Koloděje Nestřílejte Pánu Bohu do oken nebo dopadnete jako Ludvík Mysliveček. Ten se v pozdních hodinách vrací v bujaré náladě domů z honu a najde za kuchyňským stolem podivného návštěvníka. Je to jeho anděl strážný, kter...vícePopis kulturní akce ÚL: Včelařské divadelní rondo- Hradec Králové

Přijďte se pobavit v pátek 24. března 2023 od 20:00 do velkého sálu Adalbertina na divadelní komedii Úl. Autorské představení zahraje divadelní soubor V.A.D. až z dalekého Kladna, který je momentálně jedním z nejlepších amatérských souborů v Česku.

Hučí to na včelařské schůzi jako v úlu? Jací jsou vlastně včelaři a co mají společného lidé a včely? Vejdou se všichni do úlu a snese se jedna včelí matka s druhou?

Odpovědi na tyto i další otázky se diváci dozvědí ve včelařském divadelním rondu, jehož autorem je principál divadelní společnosti V.A.D. - Jan Červený. Hra je komediální sondou do ročního fungování jedné základní organizace Českého svazu včelařů. Ve smyslu hudebního ronda se střídá refrén spolkových schůzí s dějem na jednotlivých stanovištích.

 

Vstupné v předprodeji je 400 Kč450 Kč na místě.  Cena vstupenky je jednotná.

Rezervace míst není možná, proto doporučujeme, abyste dorazili o trochu dříve.

 

Dobré divadlo promění váš všední den ve sváteční.“


Další divadelní představení v Hradci Králové
ULOŽIT SI TUTO AKCI

ÚL: Včelařské divadelní rondo- Hradec Králové -Adalbertinum, Velký sál, ČSA 300/22, Hradec Králové