Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Turbo a Kern- koncert v Brně

čtvrtek

26.10.2023

Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600

Cena:499 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Turbo a Kern- koncert v Brně -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600  koupit vstupenku na Turbo a Kern- koncert v Brně -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Turbo a Kern- koncert v Brně

Dvojkoncert českých legend v Brně!
 
Čtvrtek 26.října 2023 v brněnském Sono Centru bude patřit příznivcům české rockové muziky. Vystoupí zde totiž dvě léty prověřené skupiny – Turbo a Kern. Kapely se na české hudební scéně pohybují od počátku 80. let a jejich tvorbu ovlivnili poprockoví velikáni té doby. V Brně odehrají strhující koncerty, na nichž nebudou chybět všechny největší hity obou skupin.
 
Skupina Turbo, kterou v současnosti tvoří Míra Chrástka, Jirka Lang, Petr Šťastný a od roku 2018 Karel Mecner (místo Martina Laula), v Sono Centru pod hlavičkou agentury Brnokoncert vystupovala již v roce 2016, když předskakovala glamrockovým Slade. Frontmanem kapely je už od roku 2002 Míra Chrástka, který nahradil zesnulého Richarda Kybice, a pod jeho vedením vyšla celá řada desek, z nichž ta poslední „Noční dravci“ spatřila světlo světa na podzim roku 2020. V následujícím roce oslavili jubileum 40 let své existence.
 
Pětičlenná skupina Kern se formovala od roku 1978, než se její obsazení ustálilo v roce 1981. Z toho si snadno spočítáme, že v příštím roce kapela oslaví 45 let na scéně. Tu svou čtyřicítku oslavili samozřejmě šňůrou koncertů a také vydáním alba Quadraginta s výběrem skladeb 1978-2018. CD tak vzdává hold nejen fanouškům, ale i celé plejádě muzikantů, kteří Kernem prošli.
Post zpěváka v současnosti zaujímá potetovaný sympaťák Michal Konečný. Sestavu dále tvoří: na kytary Robi Křupka a Sláva Karásek, basová kytara – Iva Pospíšilová, bicí – Stanislav Fric.
 
Nenechte si ujít jedinečné setkání těchto zkušených matadorů na jednom podiu, a to v moderním brněnském sále Sono Centrum, které vyniká špičkovým zvukem a vysokým diváckým komfortem.
Pořadatel
CFCZ s.r.o. Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00, Brno, Česká republika

Koncert Turbo a Kern v říjnu 2023 v Brně


Další koncerty v Brně

Další koncerty Kern
Oficiální web Kern: https://kernrock.cz/

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Turbo a Kern- koncert v Brně -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600

Kern

Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Turbo a Kern- koncert v Brně

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)