Úvod  -> Koncerty ve Středočeském kraji  ->  Koncerty v Praze-západ

TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice

Akce již proběhla!

23.07.2021

Akce již proběhla!

18:30

Lesní divadlo Řevnice

Cena:490,-

PRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo Řevnice koupit vstupenku na TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo Řevnice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice

Co by to bylo za léto bez tradičního TŘI SESTRY TOUR? Jedna z mála radostí v dnešní neklidné době! Od června do září letošního roku skupina Tři sestry navštíví v rámci svého letního turné dvacet měst v Čechách i na Moravě.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist. Během dvouhodinové produkce zazní jak léty prověřené hity, tak i nápadité písně z nedávno vydaného alba SEX DRÓGY ROKENRÓL!
Brzy na viděnou…

Koncert TŘI SESTRY v červenci 2021 v Řevnicích
Další koncerty skupiny Tři sestry
Oficiální web skupiny Tři sestry: http://www.trisestry.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo ŘevnicePRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo Řevnice prodej vstupenek  TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo Řevnice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na TŘI SESTRY- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021+ host: LETY MIMO- koncert Řevnice -Lesní divadlo Řevnice

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Praze-západ a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.