Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Plzni

TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni

Akce již proběhla!

11.06.2021

Akce již proběhla!

17:30

Amfiteátr Plaza Plzeň

Cena:454,-

PRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza Plzeň koupit vstupenku na TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza Plzeň Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni

Co by to bylo za léto bez tradičního TŘI SESTRY TOUR? Jedna z mála radostí v dnešní neklidné době! Od června do září letošního roku skupina Tři sestry navštíví v rámci svého letního turné dvacet měst v Čechách i na Moravě.

Těšit se můžete na velkolepou pódiovou show a zcela nový playlist. Během dvouhodinové produkce zazní jak léty prověřené hity, tak i nápadité písně z nedávno vydaného alba SEX DRÓGY ROKENRÓL!

Brzy na viděnou..


Koncert kapely Tři sestry v Plzni. Tam nesmíte chybět!
Další koncerty skupiny Tři sestry
Oficiální web skupiny Tři sestry: http://www.trisestry.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza PlzeňPRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza Plzeň prodej vstupenek  TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza Plzeň Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na TŘI SESTRY A HOSTÉ- SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR 2021- koncert v Plzni -Amfiteátr Plaza Plzeň

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Plzni a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.