Úvod  -> Koncerty v Ústeckém kraji  ->  Koncerty v Chomutově

TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani

Akce již proběhla!

15.10.2021

Akce již proběhla!

18:31

Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň

Cena:0,-

PRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň koupit vstupenku na TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani

Koncert 26.9.2020 zrušen městem Kadaň z důvodu nařízení vlády. Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín, který bude upřesněn. 

 

TŘI SESTRY SE VRACEJÍ KE SVÝM PUB-PUNKOVÝM KOŘENŮM, VYRÁŽEJÍ NA VINYL TOUR

 

 

V letošním roce oslaví kapela Tři sestry 35 let své existence. Jak jinak, než prací. Sezonu oslav zahájí ojedinělým koncertním turné s názvem VINYL TOUR

 

"Děkujeme sobě i našim fanouškům za společně propitých 35 let a těšíme se na bujaré oslavy. Z tašky na dně skříně vylovíme stará pivem politá propocená a děravá trička, ve kterých jsme odehráli naše první turné. Pitný režim jsme nikdy nepodcenili, takže i letos jako zamlada!", říká kapelník Magor za všechny Tři sestry.

 

V průběhu února až května 2020 se kapela objeví v menších klubech v Čechách a na Moravě, kde odehraje celkem 12 koncertů.

 

Během Vinyl tour zazní pouze a výhradně skladby z prvních tří LP desek: Na kovárně to je nářez (1990), Alkáč je největší kocour aneb několik písní o lásce (1991) a Švédská trojka (1993). Kapela se tímto jedinečným turné vrací ke svým pub-punkovým kořenům. Fanoušci se mohou těšit nejen na písně známé a časem prověřené, ale i na skladby, které ještě na koncertech nikdy neslyšeli.

 

V den vystoupení v pražském Paláci Akropolis, 24.března 2020, dojde také na slavnostní znovuotevření hostince Na Staré kovárně v Akropoli, který je s kapelou neodmyslitelně spjatý. "Otevření už se dočkat nemůžeme, konečně budeme mít zase Kovárnu. Je jasné, že nelze udělat naprosto stejnou, neboť poetiku asfaltového záchodu a nabídku pěti obskurních jídel by neocenil každý. Leč duch opěvované Kovárny by měl poletovat i Žižkovem!", konstatuje zpěvák Tří sester, Lou Fanánek Hagen, který společně s kapelou přestřihne pomyslnou pásku. Tím hlavním aktem reinkarnace hostince pak bude tradiční společná fotografie před hostincem!

 

Původní Stará kovárna sídlila v pražském Braníku. Na kladný vztah k hostinci odkazuje i ikonické první album souboru. Po uzavření původní nálevny si členové Tří sester hostinec přesunuli na Letnou a nyní nalézá svůj třetí domov v Paláci Akropolis na pražském Žižkově.

 

Po Vinyl tour čeká Tři sestry Open Air v A-parku v ledárnách v Braníku. Na dvoudenním narozeninovém večírku, který se uskuteční 22.-23.května Třem sestrám pogratulují mj. Vypsaná FiXa, Mňága a Žďorp, Alkehol, Visací zámek, E!E, SPS a další.


Koncert Tři sestry v Kadani v říjnu 2021Další koncerty skupiny Tři sestry
Oficiální web skupiny Tři sestry: http://www.trisestry.cz/


ULOŽIT SI TUTO AKCI

TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka KadaňPRODEJ VSTUPENEK TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň prodej vstupenek  TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY na TŘI SESTRY - OPEN-AIR/VINYL TOUR 2021- host Synové Výčepu- koncert v Kadani -Nábřeží Maxipsa Fíka Kadaň

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Chomutově a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.