Novinky v kultuře

03.04.2024

Charitativní koncert v Lomnici nad Lužnicí: Radůza a František Zeman s kapelou

Společný benefiční koncert připravili Radůzaa František Zeman na 4. května v Lomnici nad Lužnicí.Radůza v rámci svého loňského životního jubilea bilancovala a vydala dvojalbum nazvané Bylo nebylo, které obsahuje výběr nejúspěšnějších písní, jež složila v průběhu dosavadních třiceti let své hudební dráhy.František Zeman je byznysman, pilot a hudebník, který do své hudby vložil odkaz celého svého života a přetavil jej ve svou prvotinu s názvem Otevřená srdce.

 

Výtěžek z koncertu bude věnován oblastní Charitě Třeboň. Ta pomáhá svými službami a činnostmi lidem, kteří se ocitli v nouzi. Jde o klienty, kteří vzhledem ke svému věku nebo zdravotnímu stavu nemají dostatek sil postarat se sami o sebe,či se právě nachází ve složitém období svého života, z něhož hledají cestu a potřebují podporu k tomu, aby zvládli vyřešit svoje problémy,či sílu unést tíhu prožívaných emocí a pocitů s tímto obdobím spojených.


Koncert začnev 17:30, do areálu je vstup možný již od 16:00. Doprovodný program pro děti je zajištěn. Vstupné je 400 Kč, platba je možná na místě v hotovosti. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Předprodej vstupenek probíhá v IKS Lomnice nad Lužnicí a v Charita Třeboň za sníženou cenu 380 Kč.

 

Místo konání: Lomnice nad Lužnicí, areál Farskálouka, Zámecká627.


Charitativní koncert v Lomnici nad Lužnicí: Radůza a František Zeman s kapelou


Další novinky v kultuře