Novinky v kultuře

03.04.2024

FESTIVAL ZDRAVÍ, PRAHA, hotel Olympik, 6.-7.4.2024

FESTIVAL  ZDRAVÍ - setkání lidí hledající harmonii a rovnováhu mezi fyzickým i duševním blahem.

Na festivalu zdraví Vám nabídnou vystavovatelé své služby a zboží, jen těžko dostupné v běžných prodejnách. Najdete zde šperky, oblečení, masážní pomůcky, bylinné produkty, přírodní přípravky, léčivé obrazy a mandaly, knihy, kosmetiku a spoustu dalších produktů, které udělají radost Vám nebo formou dárku vašim blízkým.

Součástí jsou i oblíbené poradny alternativní a klasické medicíny, které Vám nabízí např. výklad karet, snů, frekvenční terapii, masáže, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, čtení z ruky, astrologii ...Na jednom místě můžete načerpat informace o novinkách ve zdravém životním stylu, alchymie v běžném životě, načerpat informace, jak doplnit, případně změnit svůj jídelníček, životní styl, negativní myšlení v pozitivní...někdy stačí se jen rozhodnout a Váš život může být harmonický a vyvážený.

Během dvou dnů Vám nabídneme zajímavé přednášky na témata, která Vás nejvíce zajímají jako např. sebepoznání a osobní rozvoj, detoxikace a ozdravné procesy organismu, zvládání různých fobií a strachu, chiromantie, horoskopy v našem životě, orgonity, homeopatie, přírodní léčení nemocí, šamanské léčivé rituály aj.

 

Co: Festival zdraví.

Kdy: So 6. dubna od 09 do 18 hodin.

         Ne 7. dubna od 09 do 17 hodin.

 

Kde: Hotel Olympik Congress Tristar, U Sluncové 14A, Praha8.


FESTIVAL ZDRAVÍ, PRAHA, hotel Olympik, 6.-7.4.2024


Další novinky v kultuře