Novinky v kultuře

12.10.2023

Na podzim 2023 zavítá do evropských měst moderní ukrajinský crossoverový orchestr PRIME ORCHESTRA se silným novým programem - ROCK SYMPHO SHOW!

 
Koncerty se budou konat ve městech České republiky, Německa, Francie, Polska, Pobaltí a dalších. Koncert v Liberec (ČR) se uskuteční 26. října. DK Liberec. Začátek v 19:00. 
 
ROCK SYMPHO SHOW 2023 - nová působivá, jasná a silná hudební show. Na programu představení jsou exkluzivní coververze orchestru, které dávají světoznámým rockovým hitům ​​nový zvuk obohacený o symfonické barvy a diváci mají možnost objevit neokoukané stránky své oblíbené hudby a nabít se drivem!
THE PRODIGY, NIRVANA, DEEP PURPLE, KISS, QUEEN, THE BEATLES, METALLICA, DEPECHE MODE, IMAGINE DRAGONS, COLDPLAY a další. Zazní i rockové verze ukrajinské tvorby.
 
S využitím celého kreativního a technického arzenálu, po dobu 2 hodin živě, velký tým PRIME ORCHESTRA, který zahrnuje bystré profesionální hudebníky a vokalisty orchestru, mocnou rockovou kapelu, mistra zvukových efektů DJ a neuvěřitelně charismatického dirigenta – vytvořte jedinečná rocková atmosféra, šílená dynamika a drive v novém programu ROCK SYMPHO SHOW!
Stručný odkaz. Fenomén PRIME ORCHESTRA vtrhl do hudebního a koncertního prostoru na vlně kvalitativně nové ukrajinské hudby v roce 2014. Inovativní pohlcující crossover orchestr vytvořil výklenek a okamžitě se stal lídrem koncertních programů Sympho Show. Prime Orchestra vytvořil covery a mash-upy světových hitů a soundtracků v originálním aranžmá a zabalil je do jasného vizuálu. Orchestr vytvořil 20 programů, uspořádal více než tisíc koncertů v různých zemích světa.
Pomoc Ukrajině. PRIME ORCHESTRA koncertuje na podporu Ukrajiny od května 2022, kdy byli hudebníci evakuováni. Během svých vystoupení vyprávějí evropskému publiku o svých osobních zkušenostech, o válečných hrůzách, promítají videa, volají o pomoc Ukrajincům a vyjadřují vděčnost všem, kteří se o to starají. Orchestr pochází z Charkova, města hudby UNESCO, které je od 24. února 2022 pod neustálou palbou Ruské federace. Orchestr proto během turné pořádá sbírku pro Ukrajince trpící válkou. Díky koncertům a pomoci starostlivých Evropanů již 50 generátorů dodává energii lidem v okupovaných městech Charkovské oblasti, bylo odesláno lékařské vybavení a potřeby pro handicapované, léky, oblečení, dětská výživa a další věci. Za finanční prostředky získané díky koncertům koupil orchestr v Německu dvě sanitky a poslal je zachraňovat životy lidí v Charkovské oblasti a také byla poskytnuta pomoc organizacím na záchranu zvířat. Orchestr nedávno zakoupil a daroval lékařské vybavení pro rehabilitační centrum „Nezlamni“ ve Lvově a speciální autobus s hydrovýtahem pro přepravu pacientů po amputaci v 8. městské klinické nemocnici v Kyjevě. Vystoupení a četné rozhovory s evropskými novinami, rozhlasem a televizí dávají umělcům příležitost sdělit to hlavní – nezapomeňte, poblíž probíhá strašná válka, Ukrajina potřebuje pomoc!

Na podzim 2023 zavítá do evropských měst moderní ukrajinský crossoverový orchestr PRIME ORCHESTRA se silným novým programem - ROCK SYMPHO SHOW!


Další novinky v kultuře