Novinky v kultuře

07.04.2023

PIANO BEST COVERS- Brno

6.7.2023  Na pódiu Besedního domu zazní hity světové hudby, které si získaly srdce milionů lidí po celém světě. Speciálně pro tento koncert byl připraven rozsáhlý program nejznámějších skladeb z repertoáru:Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Iron Maiden, Coldplay, Hanz Zimmer, Sting,  Michael Jackson, Ed Sheeran, George Michael, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminema mnoho dalších hudebních legend.

Připravili jsme pro vás speciální nový rozsáhlý program "VOL.2", ve kterém světové hity v aranžích s rockovým klavírním zvukem nenechají nikoho lhostejným a vytvoří jedinečnou atmosféru v koncertnejsále Besedního domu.

Sólistou koncertu bude známý polský pianistaŁukash Szubski, víťaz medzinárodných súťaží v Londýne, Taliansku, Berlíne a Slovinsku.

Vystupoval na koncertech světových hvězd jako např.:

- Coldplay na Národním stadionu ve Varšavě;

- Guns N'Rosesna stadionu Energa v Gdaňsku;

- Depeche Modena Národním stadionu ve Varšavě;

v Hale Koszyki ve Varšavě; ve věži Sky Tower ve Vratislavi; Rockový koncert se Slezskou filharmonií v Katovicích. 

KoncertyPianoBestCovers v roce 2023 seúspěšně uskutečnily ve filharmonii aSlovensku, v Českérepublice, Polskua v divadleToda v Dubaji.

Koncert se uskuteční 19.května na pódiu Besedního domu v Brně. Začátek v 19:00

Vstupenky lze zakoupit na PIANO BEST COVERS | TICKETPORTAL Vstupenky na Dosah - divadlo, hudba, koncert, festival, muzikál, sport

Link on video in YouTube:

https://youtu.be/AXdYfK39LAc


PIANO BEST COVERS- Brno


Další novinky v kultuře