Novinky v kultuře

20.01.2023

PRODEJNÍ VÝSTAVA BROUKŮ A MOTÝLŮ

20.1.2023 Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na vlastní oči spatřit dokonalou kombinaci barev, úchvatné bizarní tvary, nejmenší a největší druhy hmyzu a to vše na entomologickém dnu a výstavě.

Hala B se poslední lednovou sobotu stane místem mezinárodního setkání profesionálních a amatérských sběratelů, badatelů a milovníků hmyzu.

Na programu bude výměna, prodej a koupě brouků, motýlů, strašilek, pavouků a ostatních bezobratlých živočichů. Nebude chybět ani odborná literatura včetně entomologických potřeb.

Na akci můžete zakoupit i terarijní a akvarijní živočichy.

Na své si přijdou imilovníci hmyzích a jiných specialita to v podání světoznámého kuchaře a cestovatele Milana Václavíka.

Pro nejmenší návštěvníky máme připraveny lízátka s překvapením a hmyzí dílničky.

Děti v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Parkování zdarma.

Od 10 hodin v provozu Dětský svět.

 

Co: Prodejní výstava brouků a motýlů.

Kdy: Sobota 28.lednaod 8 do 13 hodin

Kde: Výstaviště Kroměříž, K Výstavišti 4069/8, 767 01 Kroměříž

Více informací:www.hobbyvystaviste.cz

 

 

 

Výstaviště Kroměříž navštíví každý rok přes 250 tisíc návštěvníků. Areál o velikosti čtyř hektarů obsahuje dva výstavní pavilony, jeden hektar zastřešených pavilonů, šest jedinečných tematických zahrad a unikátní Dětský a sportovní svět. Na výstavišti probíhají během celého roku výstavy, festivaly, veletrhy, svatby a jiné kulturní akce. Základní linii výstav tvoří zahradnické výstavy Floria Jaro, Floria Léto Floria Podzim Bonsai a Floria Podzim Dušičky, které mají tradici již více než 40 let. 


PRODEJNÍ VÝSTAVA BROUKŮ A MOTÝLŮ


Další novinky v kultuře