Novinky v kultuře

01.12.2022

Warner Bros. Discovery oslaví 75 let nezávislé Indie novým pořadem Cesta do Indie, namluveným bollywoodskou hvězdou Amitabhem Bachchanem

Praha 29. listopadu 2022: Od doby, co Indie získala nezávislost na Velké Británii, uplynulo tři čtvrtě století a takovou příležitost k oslavám si indický národ ujít nenechal. Oslavy probíhají po celé zemi v duchu připomínání si historie národa, tradiční kultury a úspěchů, kterých tato země dosáhla – a právě to se rozhodla do jedné šestidílné série spojit i společnost Warner Bros. Discovery.  U příležitosti tohoto milníku uvede nový titul Cesta do Indie (TheJourneyof India), který má premiéru v sobotu 3. prosince ve 20 hodin na Discovery Channel.

V době, kdy Indie slaví 75. výročí nezávislosti neboli AzadiKaAmritMahotsav, se společnost Warner Bros. Discovery chystá připomenout bohatou tapisérii dědictví, inovací a divů, které této zemi vydláždily cestu k pokroku, a to prostřednictvím nového seriálu TheJourneyof India. Speciál, kterému svůj hlas propůjčila bollywoodská legenda AmitabhBachchan, jenž je také tváří kampaně Incredible India, vypráví příběh o indickém odkazu, jemuž přispěla řada významných osobností a lídrů.

Tento jedinečný seriál, který zahrnuje širokou škálu témat, poskytuje podrobný pohled na pokrok, vliv a úspěchy národa za posledních 75 let – od pokroku ve vědě a technice přes ambiciózní a úspěšné vesmírné mise až po svět filmu, který nejen baví, ale také inspiruje. Od fascinujících příběhů o víře, které lze nalézt po celé zemi, až po rozmanitou kulturu jídla, kterou obdivuje celý svět – Indie se za posledních 75 let pomalu, ale vytrvale prosazuje na světové scéně. Série obsahuje rozsáhlou sbírku historických záběrů a vystupuje v ní řada uznávaných osobností a odborníků na danou problematiku.

„Indie slaví 75 let nezávislosti a tento nový vzpomínkový seriál odráží závazek společnosti Warner Bros. Discovery oživovat jedinečné příběhy, které inspirují. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s ikonickým AmitabhemBachchanem a vzít diváky na živou cestu Indií, která zachycuje étos národa, jeho rozmanitou kulturu a ducha jeho obyvatel,“ komentoval projekt ArjunNohwar, generální ředitel pro jižní Asii společnosti Warner Bros. Discovery.

 

Šestidílný seriál TheJourneyof India bude uveden ve více než 140 zemích včetně Indie, Japonska, Singapuru, Francie, Švýcarska, Spojených arabských emirátů, Egypta, Brazílie, Íránu, Keni a dalších na síti kanálů Discovery Network.

O Warner Bros. Discovery

Warner Bros. Discovery (NASDAQ: WBD) je přední světová mediální a zábavní společnost, která vytváří a distribuuje nejrozmanitější a nejkomplexnější portfolio obsahu a značek v televizi, filmu a streamingu na světě. Společnost Warner Bros. Discovery, která je dostupná ve více než 220 zemích a teritoriích a v 50 jazycích, inspiruje, informuje a baví diváky po celém světě prostřednictvím svých ikonických značek a produktů, včetně Discovery Channel, discovery+, CNN, DC, Eurosport, HBO, HBO Max, HGTV, Food Network, InvestigationDiscovery, TLC, Magnolia Network, TNT, TBS, truTV, TravelChannel, MotorTrend, Animal Planet, Science Channel, Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Television, Warner Bros. Games, New Line Cinema, Cartoon Network, AdultSwim, Turner ClassicMovies, Discovery en Español, Hogar d HGTV a dalších. Další informace naleznete na adrese www.wbd.com.Další novinky v kultuře