Novinky v kultuře

23.11.2022

V prosinci 2022 zavítá do evropských měst moderní ukrajinský crossoverový orchestr PRIME ORCHESTRA se silným programem - ROCK SYMPHO SHOW!

23.11.2022 Koncerty se budou konat ve městech v Německu, Polsku a České republice. Koncert v Liberci (ČR) se uskuteční 19. prosince. Dům kultury. Začátek v 19:00.

ROCK SYMPHO SHOW - působivá, jasná a silná hudební show. Na programu představení jsou exkluzivní coververze orchestru, které dodávají světoznámým rockovým hitům ​​nový zvuk obohacený o symfonické barvy a diváci mají možnost objevit neprobádané stránky své oblíbené hudby a nabít se drivem!

Deep Purple, AC/DC, Metallica, Queen, Depeche Mode, Rammstein, SOAD, Nirvana, Coldplay, RHCP, Bon Jovi, Eminem, The PRODIGY a další a samozřejmě ukrajinská tvorba – z níž je Mykola Shchedryk známý celému svět Leontovych v dramatické rockové verzi a lidový superhit, který inspiruje všechny Ukrajince k boji a nezdolnému duchu – „Ach na louce, červená kalina“ v mocné interpretaci orchestru.

Stručný odkaz.

PRIME ORCHESTRA existuje od roku 2014. Jedná se o moderní symfonický crossover orchestr, jedinečný fenomén na světové hudební scéně! Zakladatel žánru SYMPHO SHOW. Na rozdíl od tradičních symfonických orchestrů je PRIME ORCHESTRA symbiózou tradice a inovace, talentu a vyspělých technologií. Základem repertoáru orchestru jsou vlastní úpravy klasické hudby ROCK, POP, DANCE, díla z populárních filmů. Představení jsou působivou symfonickou show s výkonným zvukem, jasnými světly a speciálními efekty. Orchestr vytvořil již 20 programů, uspořádal více než 700 koncertů v různých zemích světa na největších koncertních místech a festivalech!

Charita

 

PRIME ORCHESTRA pořádá charitativní koncerty na podporu Ukrajiny od května 2022, kdy byli hudebníci evakuováni. Během svých vystoupení vyprávějí evropskému publiku o svých osobních zkušenostech a hrůzách války. Volají na pomoc Ukrajincům a vyjadřují díky všem, kteří se o to starají. Orchestr pochází z Charkova, města hudby UNESCO, které je od 24. února pod neustálou palbou Ruské federace. Mnoho civilistů zůstalo v zimě bez elektřiny, tepla a vody. Během podzimního evropského turné na vystoupeních orchestru se díky publiku vybralo více než 12 000 eur na 14 benzinových generátorů, které již dávají světlo stovkám obyvatel města Kupjansk, Charkovské oblasti, osvobozeného od raschidů. Během zimního turné orchestr opět pořádá sbírku na generátory, aby válkou trpící Ukrajinci měli tolik potřebnou energii na Vánoce a Nový rok.


V prosinci 2022 zavítá do evropských měst moderní ukrajinský crossoverový orchestr PRIME ORCHESTRA se silným programem - ROCK SYMPHO SHOW!


Další novinky v kultuře