Novinky v kultuře

06.10.2022

INSANIA má nový klip a chystá se na druhou část turné

6.10.2022 Skupina INSANIA, která vydala v únoru novinkové album GRRRotesky,vyrážív pátek 7. října na podzimní část stejnojmenného turné. Ve stejný denzveřejnítaké další videoklip, a to ke skladbě Nasyp to do mě.

INSANIA, legenda tuzemského crossoveru, vydala v únoruprostřednictvím labeluSmile Music nové album GRRRotesky, další počin plný jízlivosti a sarkasmu. Současně představila novinkové skladby i na turné. To bude nyní pokračovat další sérií klubových koncertů, která odstartuje v pátek 7. října vystoupenímv děčínském klubu LeGarageNoir.

   Pro své příznivce má také INSANIA nachystán další videoklip. Na skladbu Nasyp to do měnatočil vizuální doprovod Michal Skořepa, který je zároveň autorem scénáře.Roli kněze-boxera zhmotnil herec Jiří Vyorálek. Text písničky si hraje s paralelou mezi tlukotem srdce a boxem. “Tvý srdce netluče V TOBĚ, to se pleteš, tvý srdce tluče TEBE, jako psa, a neutečeš,” zní citace textu skladby. “Vizuál a obzvlášť videoklipy nás baví. Řekli jsme si, že jich tentokrát natočíme k albu víc a zaexperimentujeme i s tvůrci, kteří mají náš respekt, ale nikdy jsme spolu ještě nic nedělali. Michala Skořepu jsme měli v hledáčku už delší čas, viděli jsme od něj spoustu super práce a když se pak sám ozval, že by měl zájem něco pro nás natočit, byla jen otázka času, kdy se najde příležitost,“ objasňuje spolupráci lídr kapely Poly.

   Album GRRRotesky je možné nyní nově kromě CD a LP pořídit i na kazetách.

 

GRRRotesky Tour - podzim 2022

07.10. Děčín, LeGarageNoir

08.10. Jablonec nad Nisou, Klub Na Rampě

29.10. Kroměříž, Stará masna

04.11. Kutná Hora, Česká 1

05.11. Hořovice, Klub Labe 

11.11. Prostějov, Družba

12.11. Polička, Divadelní klub

16.11. Brno, Melodka 

25.11.Uherské Hradiště, Klub Mír

26.11.Bánovce nad Bebravou(SK), CelestialHelpFest

 

 

Související odkazy:

http://www.insania.cz

http://www.facebook.com/insaniacz

Klip „Nasyp to do mě“

 

Klip „Placatej svět“


INSANIA má nový klip a chystá se na druhou část turné


Další novinky v kultuře