Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha

pátek

01.01.2100

Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000

Cena:

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000  koupit vstupenku na The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha

vzhledem ke stále trvající nepříznivé situaci ohledně epidemie covid-19 The Mission přesouvají celé turné na rok 2022 včetně dvou koncertů ve Futuru. Koncert z 27. 3. 2021 se přesouvá na 26. 3. 2022, koncert z 28.
3. 2021 se přesouvá na 27. 3. 2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.
Pokud by se vám nové termíny nehodily, můžete vstupenky do 22. 3. 2021 vrátit v místě nákupu.
 
Děkujeme za pochopení a trpělivost.
 
Futurum Music Bar & D Smack U Promotion
 
 
Balíček Night One + Night Two
Cena balíčku 982 Kč
Vstupné na oba večery za zvýhodněnou cenu.
 
Frontman Wayne Hussey k nadcházejícímu Deja Vu Tour 2022 kapely The Mission říká: “Otázka, co očekávám od evropského turné během porodních bolestí mého sólového turné po Británii a na kontinentu, je jako požádat mě, abych vysvětlil chuť vaječného soufflé po povinné každodenní tříměsíční konzumaci vajec natvrdo. Je v tom nebetyčný rozdíl. Turné s Mission je zcela jiné než sólové turné. S Mission vyrážíme na turné po Evropě a po pobrexitové Británii. A proč? Důvod není třeba, prostě to máme rádi.”
 
Hudba je o lidech, emocích, pocitech, společenství; ne o rozdělení, hranicích, extrémistických levičáckých nebo pravičáckých sráčů politiků. Pojďme se sejít, zazpívat si, užít si a oslavme život a to, že jsme součástí lidské rodiny.”
 
Jednou z věcí, kterou jsem si chtěl tentokrát dopřát, je hrát v každém městě dvakrát, pokud to bude možné. To nám umožní aspoň jednu noc vyspat se v hotelu, ale navíc každý večer z těch dvou zahrát úplně jiné písničky. První večer budeme hrát skladby z prvního, třetího a pátého alba – First Chapter, Children, Grains Of Sand, Neverland, Aura, & The Brightest Light – a druhý večer z 2., 4. a 6. alba atd. – God’s Own Medicine, Carved In Sand, Masque, Blue, God Is A Bullet, & Another Fall From Grace. A které věci budeme hrát, se rozhodne právě ten večer, takže to bude vždycky překvapení.”

Koncert The Mission v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha -Futurum Music Bar Praha 5 Zborovská 82/7, Praha 5 15000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum The Mission / UK | Balíček Night One + Night Two- koncert Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)