Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

The Comedy Store- Praha

čtvrtek

10.02.2023

Lucerna Music Bar Praha 1 Vodičkova 36, Praha 1 11000

Cena:590 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK The Comedy Store- Praha -Lucerna Music Bar Praha 1 Vodičkova 36, Praha 1 11000  koupit vstupenku na The Comedy Store- Praha -Lucerna Music Bar Praha 1 Vodičkova 36, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce The Comedy Store- Praha

THE COMEDY STORE – 10. 2. 2023 – PRAHA, LUCERNA MUSIC BAR
 
The Comedy Store se podívá do pražské Lucerna Music Bar i v roce 2023! Tentokrát vás rozesmějí Laura Lexx, Lily Phillips a Geoff Norcott! Vycházející hvězdy UK stand up scény již za necelé dva měsíce v Praze! Vstupenky právě teď v prodeji za jednotnou cenu 590,- Kč v síti Ticketmaster.
 
Laura Lexx
Komička, autorka, improvizátorka a herečka Laura Lexx je energická, vášnivá, chytrá a jedna z nejlepších komiček současnosti. Narodila se a vyrostla v rodném hrabství Somerset a její domácké vystupování, vřelost a energie se snoubí s kousavým vtipem, ostrým jazykem a brutálními výpady proti publiku, takže se nenechte zmást jejím záhadným šarmem. Tahle odvážná dáma má pořádnou sílu a vrací úder!
 
Lily Phillips
Lily je jedním z nejzajímavějších začínajících komiků ve Velké Británii. Je finalistkou BBC New Comedy Award 2021, finalistkou Funny Women 2018 a byla součástí prestižní Pleasance Comedy Reserve na Edinburgh Fringe Festival 2019.
Je pravidelnou účastnicí seriálu The Stand Up Sketch Show (ITV2 - série 2, 3 a 4 a vánoční speciál). Mezi její televizní počiny patří také Period Dramas (BBC3), The Joy Of Missing Out (All4), The Fake Podcast show (E4) a Comedy Central Live. Debatovala také na Oxford Union.
"Hodina nepřetržitého smíchu" 4* Voice Mag
 
Geoff Norcott
Geoff Norcott je v britské komedii ojedinělým hlasem pravicového křídla. Po vystoupeních v pořadech Live at the Apollo, Mash Report, Mock the Week a Question Time si vybudoval značný počet diváků, kteří ho sledují naživo, vyprodal Edinburgh a absolvoval dvě národní turné.
Geoff se pohybuje mimo obvyklé komediální komentáře k politice a společenským otázkám a vytvořil si skutečnou mezeru. V roce 2019 se chystá natočit dokumentární film, televizní formáty na míru a také britské a mezinárodní turné.
"Je to prvotřídní herec s vyzrálým a ostrým pohledem na moderní politiku." - Sunday Times
Pořadatel
LIVE NATION CZECH REPUBLIC s.r.o. U Slavie 1540/2a, 100 00, Praha, Česká republika

The Comedy Store v únoru 2023 v Praze


Další akce pro volný čas v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

The Comedy Store- Praha -Lucerna Music Bar Praha 1 Vodičkova 36, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum The Comedy Store- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)