Úvod  -> Divadlo ve Zlínském kraji  ->  Divadlo v Kroměříži

Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí- Hulín

sobota

09.03.2024

Městské kulturní centrum, Třebízského 194, Hulín

Cena:430 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí- Hulín -Městské kulturní centrum, Třebízského 194, Hulín

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí- Hulín

MKC Hulín Vás srdečně zve na nejúspěšnější travesti show TECHTLE MECHTLE: Dokud nás smrt nerozdělí, která se uskuteční 9. března 2023 v 19:00 v sále Městského kulturního centra Hulín.

V dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí... Tuhle větu řekla minimálně jednou za život snad většina z Vás. Ti odvážnější i vícekrát. Travesti skupina Techtle Mechtle si tentokrát ve svém pořadu posvítí na to, jak vypadá takové manželství po 30-ti letech pod jednou střechou. Jediná dcera už odrostla a z počátečního zamilování a okouzlení jste se už dávno probudili. Život a manželství jsou zkrátka boj a vyhrát musí v ideálním případě oba. Komedie, ve které se místy budete cítit jako u Vás doma v obýváku. Muzikálovo-taneční, divadelní představení, ve kterém uvidíte za jeden večer zhruba 80 kostýmů, propracované taneční choreografie a vtipné scénky z manželství, které píše sám život. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša se svou posádkou míří za Vámi!

Prodej vstupenek v IC Hulín nebo online na Městské kulturní centrum Hulín - Městské kulturní centrum Hulín (mkchulin.cz).

Těšíme se na Vaši návštěvu,


Další divadelní představení v Kroměříži
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Techtle mechtle show: Dokud nás smrt nerozdělí- Hulín -Městské kulturní centrum, Třebízského 194, Hulín
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)