Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

Tears of happines- Brno

06.08.2021-07.08.2021

Brno - Střed, centrum, Brno

Cena:1 299 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Tears of happines- Brno -Brno - Střed, centrum, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Tears of happines- Brno

Artists Scott Rill more TBA

První ročník festivalu Tears of happines v Brně. Těšit se můžete na jména světové taneční i pop music. Těšit se můžete i na jména Djs z první Top10 v DJ Mag, nebo jména z labelů jako je Spinnin, STMPD, Hexagon nebo Lithuania HQ. Brzy zveřejňujeme jména i přesné místo konání. Jména a info budeme průběžně zveřejňovat na našem Instagramu a Facebookové udalosti. Budeme se na Vás těšit!

 

The first year of the Tears of Happiness festival in Brno. You can look forward to the names of world dance and popular music. You can also look forward to Djs names from the first Top10 in DJ Mag, or names from labels such as Spinnin, STMPD, Hexagon or Lithuania HQ. Soon we publish the names and the exact venue. We will continuously publish names and information on our Instagramu and Facebook event. We look forward to seeing you!

 Štítky: Hudba, Hip Hop / R&B, Party, Festival, Pop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Tears of happines- Brno -Brno - Střed, centrum, Brno

PRODEJ VSTUPENEK Tears of happines- Brno -Brno - Střed, centrum, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na Tears of happines- Brno -Brno - Střed, centrum, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.