Úvod  -> Výstavy v Praze  ->  Výstavy v Praze

Svatební Expo- Praha

29.01.2021-30.01.2021

Hotel International Prague, Koulova 15, Praha

Cena:100 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Svatební Expo- Praha -Hotel International Prague, Koulova 15, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Svatební Expo- Praha

Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České republice. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, catering a další.

Již při vstupu od nás každý návštěvník dostane zdarma Svatební Expo magazín plný článků, užitečných rad a tipů, včetně profilů a kontaktů na jednotlivé vystavovatele a plánek celého veletrhu s jeho programem. Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukážou vám, jak se zorientovat v pláncích, abyste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo.

Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína nebo prosecca, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani, vynikající kávou z mobilní kavárny nebo ochutnávkou skvělých dobrot od cukrářů či vystavovatelů z řad cateringu.

Jako jediní v ČR organizujeme hned dva svatební veletrhy v roce. Jeden na podzim, kde kromě všech možných svatebních služeb, návštěvníci najdou také především široký výběr míst na svatbu, které si tak mohou rezervovat s dostatečným předstihem. Druhé Svatební Expo pak pořádáme v zimě, na konci klasické svatební veletržní sezóny. Oba naše veletrhy se od sebe liší, ať už skladbou vystavovatelů, programem nebo novinkami, se kterými každoročně přicházíme. Na obou veletrzích však návštěvníci najdou vše, co pro svou svatbu potřebují.

Svatební Expo je připraveno i na ty nejmenší návštěvníky. Rodiče mohou využít našeho profesionálně zajištěného koutku pro děti a sami si v klidu projít celý veletrh.  Je možno využít našeho koutku pro děti a rodiče si tak mohou v klidu projít celý veletrh. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

Náš veletrh je, vzhledem k jeho rozdělení do členitých prostor několika pater a menší koncentraci lidí, přirozeně bezpečný. Dbáme na to, aby se návštěvníci cítili všude příjemně, ale i bezpečně.

Nenechte si ujít tyto luxusní velkolepé akce a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem veletrhu je svatební agentura PragueWeddings.com s 22letou tradicí na trhu a se zkušeností organizování více než 1500 svateb.

 Štítky: Výstavy

ULOŽIT SI TUTO AKCI

Svatební Expo- Praha -Hotel International Prague, Koulova 15, Praha

PRODEJ VSTUPENEK Svatební Expo- Praha -Hotel International Prague, Koulova 15, Praha

KOUPIT VSTUPENKY na Svatební Expo- Praha -Hotel International Prague, Koulova 15, Praha

Zaslat odkaz na akci emailem