Úvod  -> Přednášky v Plzeňském kraji  ->  Přednášky v Plzni

SUHR Offline Plzeň: Co kandidáty zajímá při změně práce- Plzeň

středa

28.02.2024

Vědeckotechnický park, Teslova 1202/3, Plzeň

Cena:290 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK SUHR Offline Plzeň: Co kandidáty zajímá při změně práce- Plzeň -Vědeckotechnický park, Teslova 1202/3, Plzeň

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce SUHR Offline Plzeň: Co kandidáty zajímá při změně práce- Plzeň

Co jsou pro kandidáty hlavní důvody pro změnu práce? Co by je naopak motivovalo zůstat u současného zaměstnavatele? Jaké benefity v dnešní době dávají smysl a které už nezaujmou? 

Tyto otázky si kladli headhunteři z iRecruit, Luděk Kantor a Ondřej Hajský. A odpovědi zjistili v průzkumu u stovek kandidátů, manažerů i specialistů. 

Výsledky průzkumu během naší akce nejen představí, ale následovat bude i moderovaná panelová diskuze, kde si nasdílíme už konkrétní zkušenosti: tématem bude mimo jiné motivace kandidátů, podoba výběrek a doporučení pro nás, HR komunitu.

Přednášející:

Luděk Kantor

Luděk je vystudovaný strojař a zároveň politolog. Kromě náboru se věnuje vystupování ve veřejném prostoru na témata personalistiky, trhu práce a jeho budoucího vývoje. Po práci rád sleduje hokejovou NHL a jako příznivec National Geographic s chutí vyrazí do přírody. Jeho vášní je sbírání historických stavebnic LEGO.
 

Ondřej Hajský

Ondra se po letech v manažerských rolích se vrátil k řemeslu - propojování klientů s nejvhodnějšími kandidáty. Naplňuje ho, když po letech vidí doporučeného člověka, jak dále u jeho klienta profesně roste. Organizuje také mezioborové vzdělávací meetupy pro specialisty. Energii často dobíjí s rodinou na horách.

Více informací najdete zde: https://www.irecruit.cz/cz/o-nas/

 


Další přednášky v Plzni
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SUHR Offline Plzeň: Co kandidáty zajímá při změně práce- Plzeň -Vědeckotechnický park, Teslova 1202/3, Plzeň
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)