Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha

čtvrtek

06.04.2023

21:00

Reduta Jazz Club Praha

Cena:990,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha -Reduta Jazz Club Praha koupit vstupenku na SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha -Reduta Jazz Club Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha

Special Easter Tribute:
Chicago Blues

Přijďte si užít nezapomenutelný večer plný pravé chicagské bluesové hudby s kytaristou a zpěvákem René Trossmanem. René je rodilý Američan a jeho hudba je pravým opojením pro všechny milovníky autentického blues. Na koncertě zazní největší hity a skladby od nejvýznamnějších bluesových legend Chicaga, jako byli Muddy Waters, Howlin' Wolf nebo Buddy Guy. Přijďte se nechat unášet horkými a syrovými zvuky chicagského bluesu!


1) Běžná vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club. Usadit se můžete kdekoliv mimo VIP sektory, doporučujeme si místa předem zarezervovat

2) VIP vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club - VÝHODY: - sezení na nejlepších (předních) místech v sále, na nichž často sedávají ti nejvzácnější hosté a VIP celebrity (mezi ně patří například vrcholní představitelé států nebo špičky mezinárodního obchodu a kultury, v minulosti zde seděli například Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus, Madeleine Albright a mnozí další) - WELCOME DRINK v podobě alkoholického nebo nealkoholického nápoje - upomínkové předměty (dle druhu akce)

3) SUPER VIP vstupenka: zajišťuje vstup na Vámi zvolenou akci v Reduta Jazz Club - VÝHODY: - stejné, jako u VIP vstupenky - místo WELCOME DRINK celá láhev sektu - píseň věnovaná SUPER VIP hostovi.Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha -Reduta Jazz Club Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum SPECIAL EASTER TRIBUTE/CHICAGO BLUES: Rene Trossman/The Blues Ambassador & Live Band- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)