Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

SHAOLIN SHOW LIVE- Praha

neděle

16.06.2024

18:00

KCP - Kongresové centrum Praha Praha

Cena:1690,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK SHAOLIN SHOW LIVE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha koupit vstupenku na SHAOLIN SHOW LIVE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce SHAOLIN SHOW LIVE- Praha

SHAOLIN show live

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v červnu po osmi letech opět do České republiky. Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 20. turné po světě zastaví i v Kongresovém centru.

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu Kongresového centra 16. června od 18:00 hod.

 

Více informací: http://www.shaolin.cz/


Vstup na akci od 17:00

Děti do 120 cm ZDARMA - bez nároku na místo.
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SHAOLIN SHOW LIVE- Praha -KCP - Kongresové centrum Praha Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)