Úvod  -> Koncerty v Jihočeském kraji  ->  Koncerty v Českých Budějovicích

SHAOLIN SHOW LIVE- České Budějovice

pondělí

17.06.2024

18:00

Sportovní hala Stromovka České Budějovice

Cena:2490,-

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK SHAOLIN SHOW LIVE- České Budějovice -Sportovní hala Stromovka České Budějovice koupit vstupenku na SHAOLIN SHOW LIVE- České Budějovice -Sportovní hala Stromovka České Budějovice Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce SHAOLIN SHOW LIVE- České Budějovice

SHAOLIN show live

Jedinečná show, která vyprodává stadiony po celém světě, míří v červnu po osmi letech opět do České republiky.

Mniši z kolébky filozofického učení i bojového umění kung fu - čínského kláštera v Shaolinu - se na svém jubilejním 30. turné po světě zastaví i v Kongresovém centru. poprvé v historii také v Českých Budějovicích.

Neuvěřitelná podívaná, kterou obdivovala britská panovnice či americký prezident, spojuje artistické výkony a bojové dovednosti s buddhistickým učením.

Show shaolinských mnichů patří svou jedinečností mezi záhady současného světa a patří k tomu nejlepšímu, co Čína vyváží do zahraničí. V této velké zemi patří výuka bojových umění k prestižním zaměstnáním i studiím a Shaolin je mezi kláštery absolutní špičkou.

Při představení uvidíte jak osmileté benjamínky, tak dospělé muže či starce, kteří nehrají bezbolestné divadlo, ale nastavují svá těla úderům protivníků, hrotům kopí, ocelovým ostřím či dřevěným tyčím.

Zároveň budou mít diváci jedinečnou příležitost zažít a poznat kouzlo cvičení Tai Chi k ovládnutí svého těla i mysli, kdy shaolinský mistr povede jednoduchou a nezapomenutelnou lekci přímo z podia s celým hledištěm haly.

To, co předvádí v okleštěné podobě a sestříhané ve filemech Bruce Lee, můžete vidět v plné parádě a živě na pódiu Kongresového centra sportovní haly 17. června od 18:00 hod.

 

Více informací: http://www.shaolin.cz/

 


Vstup na akci od 17:00

Děti do 120 cm ZDARMA - bez nároku na místo.
Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.


Další koncerty v Českých Budějovicích
ULOŽIT SI TUTO AKCI

SHAOLIN SHOW LIVE- České Budějovice -Sportovní hala Stromovka České Budějovice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)