Úvod  -> Volný čas v Praze  ->  Volný čas v Praze

Sasha Velour: The Big Reveal Live Show- Praha

středa

27.03.2024

Divadlo Broadway Praha 1 Na Příkopě 31, Praha 1 11000

Cena:790 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Sasha Velour: The Big Reveal Live Show- Praha -Divadlo Broadway Praha 1 Na Příkopě 31, Praha 1 11000  koupit vstupenku na Sasha Velour: The Big Reveal Live Show- Praha -Divadlo Broadway Praha 1 Na Příkopě 31, Praha 1 11000 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce Sasha Velour: The Big Reveal Live Show- Praha

Třpytivá intelektuálka a hvězda drag scény Sasha Velour slibuje v Praze Big Reveal Sasha Velour, vítězka 9. sezóny RuPaul’s Drag Race, přijede do Prahy se svojí Big Reveal Live Show. Genderfluidní drag umělkyně předvede devadesátiminutový spektákl přesahující žánry a styly. Nebudou chybět fantastické kostýmy, dechberoucí lip-syncy, emocionální storytelling a spousta překvapení a šokujících odhalení. Koneckonců, je to BIG REVEAL! Sasha Velour se v pražském Divadle Broadway představí 27. března 2024. Vstupenky (790–1290 korun) budou v prodeji od 27. října 2023, V prodeji budou i VIP balíčky zahrnující setkání se Sashou. Velour si získala srdce publika nejen svým vítězným lip-syncem v soutěžní show, která proslavila drag po celém světě, ale také svým renesančním přístupem k tomuto uměleckému žánru. Velour je opravdový fenomén: třpytivá intelektuálka a hvězda drag scény v novém představení vychází ze svojí stejnojmenné knihy The Big Reveal, která mapuje historii dragu, a mění ji v show, co vás rozesměje, dojme a pohltí. Nenechte si ujít šanci nechat si vyprávět příběh umělecké formy, která tvoří queer komunitu, dotýká se fenoménu campu a je osobní i politická. Sasha Velour vám ukáže, že stačí jeden jediný člověk a moře kreativity, aby vás přikovali k židli na hodinu a půl. Alexander „Sasha“ Hedges Steinberg (ona/oni), uměleckým jménem Sasha Velour (ona), je americká drag umělkyně, producentka, herečka, ilustrátorka a autorka působící v New Yorku. V roce 2009 získala prestižní Fulbrightovo stipendium, které ji umožnilo výzkumný projekt zaměřený na studium aktuálních uměleckých forem v Rusku. V roce 2017 vyhrála soutěžní reality show RuPaul’s Drag Race, aktivně produkuje oceňované revuální newyorské drag večery NightGowns a za sebou má americké i evropské sólové turné se svým autorským představením Smoke & Mirrors.
 
Brzy se také představí na obrazovkách platformy HBO Max v nové řadě cenami Emmy oceněného dokumentárního cyklu We’re Here spolu se svými kolegyněmi z branže Jaidou Essence Hall a Priyankou. Letos v červnu se její vlastnoručně ilustrovaný autoportrét objevil na obálce prestižního magazínu The New Yorker. VIP Uplift: Zahrnuje tisk z knihy The Big Reveal a setkání i společnou fotku se Sashou před show. Samotná kniha není součástí VIP balíčku, The Big Reveal: An Illustrated Manifesto of Drag ale bude možné zakoupit u stánku s merchem. Platné pouze se vstupenkou na show.

Pořadatel

Fource Entertainment s.r.o. Lidická 796/20, 150 00, Praha 5, Česká republika


Další akce pro volný čas v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Sasha Velour: The Big Reveal Live Show- Praha -Divadlo Broadway Praha 1 Na Příkopě 31, Praha 1 11000
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)