Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Róisín Murphy- Praha

neděle

17.03.2024

Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600

Cena:1250 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Róisín Murphy- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Róisín Murphy- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Róisín Murphy- Praha

KONCERT JE PŘESUNUT Z DIVADLA ARCHA DO FORA KARLÍN. TERMÍN SE NEMĚNÍ, VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI. Irská zpěvačka, textařka a producentka Róisín Murphy je známou disco královnou. Její vokály patří k nezapomenutelným. Šesté sólové studiové album „Hit Parade“ bylo vydáno v září 2023 prostřednictvím Ninja Tune a produkoval ho DJ Koze. Róisínino nové album „HIT Parade“ má skvělé ohlasy a posluchači vyzdvihují především jeho vibe, texty, zpěvaččin hlas a skvělý zvuk. Róisín se prezentuje výstředním způsobem, na pódiu vždy září a exhibuje s maskami a v nápaditých kostýmech. Jak sama říká: „Myslím, že by mi to zlomilo srdce, kdybych už nikdy nemohla stát na pódiu a zpívat“. Na sólovou dráhu se Róisín vydala v roce 2005 po osmileté spolupráci s Markem Brydonem, se kterým společně tvořili ikonické elektro duo Moloko. Vydali společně celkem čtyři studiová alba s hity jako „The Time Is Now“ nebo „Sing It Back“.
 
S dlouholetým spolupracovníkem a kamarádem DJem Parrotem vydala v roce 2019 singl „Incapable“ a v březnu 2020 singl „Murphy’s Law“. Páté Róisínino album „RÓISÍN MACHINE“, které vyšlo v roce 2020, bylo vyvrcholením jejich spolupráce. Koncert Róisín Murphy slibuje velký příval její energie a originální popovou nálož. Pro velký zájem byl koncert přesunut z původně oznámeného místa Divadlo Archa do Fora Karlín. Vstupenky zůstaly v platnosti. Vstupenky pro vozíčkáře s platným průkazem ZTP/P a jejich doprovod jsou v prodeji přes obchodní oddělení. Kontaktujte nás pomocí tohoto odkazu přikládejte prosím naskenovaný průkaz ZTP/P.

Pořadatel

CLR Selection s.r.o. Přívozní 1054/2, 170 00, Praha 7, Česká republika


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Róisín Murphy- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)