Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

QUEENSHOW 50 | Praha- Praha

neděle

01.12.2024

Kongresové centrum, 5.května 1640/65, Praha

Cena:790 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK QUEENSHOW 50 | Praha- Praha -Kongresové centrum, 5.května 1640/65, Praha

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce QUEENSHOW 50 | Praha- Praha

Největší hity legendární skupiny QUEEN! Slavná skupina slaví 50 let od svého průlomu a show na její počest dorazí do Prahy!

Queenshow, považovaná za jednu z nejlepších tribute kapel v Evropě a se silnými show věrnými duchu a magii Queen a Freddieho Mercuryho, si vysloužila potlesk kritiků a veřejnosti. Queenshow je mezinárodně uznávaná Queen Tribute Show.

Queenshow podává posluchači co nejvěrněji živé koncertní zvukové a vizuální provedení fenomenální britské skupiny Queen. Jejich dobře známé skladby jako Bohemian Rhapsody, I Want To Break Free, Under Pressure, Radio Ga Ga a mnoho dalších vyžadují preciznost po hudební i technické stránce.

Proto skupina Queenshow hraje na přesné kopii kytary Red Special, kterou pro nás ve Francii vyrobil kytarář Mickaël Dansan. Jedinečný kytarový zvuk Briana Maya dotváří jeho stejná efektová sestava – legendární trebble booster Pete Cornish TB-83, TB-83 Extra Duplex, Boss CE1, a typická britská klasika Vox AC30 v typické „voxácké kytarové stěně“. V písni Crazy Little Thing Called Love nesmí v sólu chybět černý Fender Telecaster.


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

QUEENSHOW 50 | Praha- Praha -Kongresové centrum, 5.května  1640/65, Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)