Úvod  -> Koncerty v Pardubickém kraji  ->  Koncerty ve Svitavách

Queenie Universum tour 2022- koncert v Litomyšli

04.08.2022

Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl

Cena:690 Kč

PRODEJ VSTUPENEK Queenie Universum tour 2022- koncert v Litomyšli -Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Queenie Universum tour 2022- koncert v Litomyšli

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour 2022 zavítají v průběhu července a srpna do čtrnácti měst České republiky.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived v září 2021 vyprodala třikrát po sobě pražskou O2 arenu, vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do čtrnácti českých měst.

Turné svou koncepcí naváže na Universum Tour 2021 a kromě již tradičních zastávek kapela navštíví i zcela nové lokace. Mimo jiné se diváci budou moci těšit na nové písně a nový stage design z pera Martina Hrušky, který pro Queenie navrhl také veleúspěšnou show Queen Relived v O2 areně ze zaří 2021. 

Můžete se těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.


Koncert Queenie v srpnu 2022 v Litomyšli


Další koncerty ve Svitavách
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Queenie Universum tour 2022- koncert v Litomyšli -Zámecké návrší, Jiráskova 133, Litomyšl
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?