Úvod  -> Volný čas

Prohlídky Peklo Čertovina- .

sobota

07.10.2023

Peklo Čertovina . Medkovy Kopce 35, . 53901

Cena:0

Uložit do Google kalendáře


Popis akce Prohlídky Peklo Čertovina- .

Hledáte originální výlet pro sebe a celou rodinu? Náš unikátní podnik, celý vyladěný pekelném stylu, si zaslouží Vaši pozornost. Stavba sahá do hloubky 12 metrů pod zem, kde jsou stovky chodeb a jeskyní, k nebesům pak míří osmi metry. Unikátnost tohoto podniku tkví především v tom, že jeho celkem 5 pater je schováno pod zemí a to v hloubce 12 m. Až do této hloubky se dostanete prostřednictvím našich různorodých programů. Těmi vás provedou naši čerti, jenž vdechují tomuto místu originalitu.

Ukážeme si např. čertí školu, trapírnu, dáme si drink od nejkrásnější čertice v Pekle, projdeme chodbičkou sedmi smrtelných hříchů a poté uvidíte trůnní sál samotného Lucifera.

Dále byste také neměli opomenout Pekelný šenk. Ten se nachází v přízemí, na povrchu zemském. Vstup do něho je zdarma. Lahodných dobrot tu máme více než dost I zde budete moci obdivovat šikovnost našich řemeslníků. Budete si připadat jako v pohádce.

Prohlídky Pekla:

Délka zábavného programu v Pekle je 60 minut

Cena zahrnuje:

- Prohlídku pekla se zábavným programem

- Prohlídku pražírny kávy a kavárny (pouze o víkendech, svátcích a prázdninách)

- Provede vás celá banda čertů

- V ceně prohlídky můžete zdarma navštívit promítání pohádky Čertoviny od Zdeňka Trošky. Promítání začíná ve 10:00, 12:00, 14:00 a 16:00.

Pekelníci prosí návštěvníky, aby se dostavili do Pekla včas, s 15 – 20 minutovým předstihem z důvodu vzdáleného parkoviště, které se nachází od Pekla 400 m. Změna v programu vyhrazena. Vstupenky nelze uplatnit při konání akce jako jsou např. Čertí den, Mikuláš, Halloween. Pořadatel PEKLOČERTOVINA s.r.o. Smetanova 1003, 539 73, Skuteč, Česká republika


ULOŽIT SI TUTO AKCI

Prohlídky Peklo Čertovina- . -Peklo Čertovina . Medkovy Kopce 35, . 53901
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Prohlídky Peklo Čertovina- .

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)