Úvod  -> Divadlo ve Středočeském kraji  ->  Divadlo v Mladé Boleslavi

Prodavači snů- Mladá Boleslav

Akce již proběhla

21.09.2023

Akce již proběhla

Divadýlko na dlani, Dukelská 1093, Mladá Boleslav


Aktuální Divadlo v Mladé Boleslavi


Čt

Divadýlko na dlani, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav)


150 Kč

Pojďte s námi ukončit letní divadelní hraní pod širým nebem.Hra Těžká Barbora je situována do města Ediamu jež je obdobou našeho Kocourkova. Mírumilovný Eidam je ohrožen rozpínavou sousední velmocí. Přijde vám to aktuální? Nám taky. 

Čt

Divadýlko na dlani, Dukelská 1093, Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav)


100 Kč

aneb Všechno co jste chtěli vědět o Maryše a báli jste se Mrštíků zeptatJedno z nejznámějších dramat českého divadla po našem. Byl Vávra opravdu takový "lunt", že musel být otráven? Co vedlo bratry Mrštíky k tomu napsat právě Maryšu.

St

DK Mladá Boleslav Mladá Boleslav (okres Mladá Boleslav)


574,-

Nadstandardní odpočinek do nestandardní doby. To je improvizační show Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Michalem Novotným, Jakubem Kohákem a Luďkem Staňkem.Vozíčkáři a vozíčkářky mají vstup zdarma a sedí v uličce bez nároku na místo (prokáží se průkazem Z...vícePopis kulturní akce Prodavači snů- Mladá Boleslav

aneb Ať žije Hollywood

Mluvíme-li o počátcích filmové tvorby, každému jistě vytanou na mysli dobře známá jména – bratři Lumièrové nebo Thomas Alva Edison. A zajisté oprávněně. Stejně jako v bitvách jsou známa především jména generálů a maršálů, a ne obyčejných vojáků, kteří v bitvách cedili krev a nakonec je vybojovali. A tak je to i s filmem. Naše divadelní představení se odehrává právě mezi těmito pěšáky bojujícími své bitvy na samém úsvitu kinematografie.

Ústřední postava, Motl Mendl, je židovský mládenec, který nechodí do templu, ale vyznává vlastní nové náboženství - film. Maurice Motgomery třímá v ruce sošku Oscara za celoživotní přínos filmu a vzpomíná na své kořeny. Motl má všechno před sebou a na nic se neohlíží. Maurice má život skoro za sebou a hrozně rád by se vrátil domů.

 


Další divadelní představení v Mladé Boleslavi
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Prodavači snů- Mladá Boleslav -Divadýlko na dlani, Dukelská 1093, Mladá Boleslav