Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze

Pre-summer fest 2024- festival Praha- Propadleek, The Interlude, Časovač a Malone

pátek

14. 6. 2024

17 hod

Gauč, Výstaviště

Cena:od 250 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Pre-summer fest 2024- festival Praha- Propadleek, The Interlude, Časovač a Malone -Gauč, Výstaviště

Popis kulturní akce Pre-summer fest 2024- festival Praha- Propadleek, The Interlude, Časovač a Malone

Open-air festivalová sezóna se blíží. A pro ty, co se nemohou dočkat, mohou se na příchod léta náležitě připravit a naladit na historicky prvním ročníku Pre-Summer Festu. Na festivalu vystoupí známé studentské kapely, které zahrají napříč žánry. Pre-Summer Fest 2024 nabídne skvělou muziku, velkou stage, bar, příjemné prostředí a pro prvních 100 příchozích welcome drink zdarma. Na tuto pohodovou akci se všichni fanoušci mohou těšit 14. června od 17 hodin v Gauči na Výstavišti.

 

Mezi kapelami, které se prvního ročníku zúčastní a budete mít šanci slyšet bude Propadleek, The Interlude, Časovač a Malone. Kapela The Interlude je čistě dívčí skupina. Původně šlo o kytarové trio hrající covery svých oblíbených, zejména rockových umělců. Nyní už mají na všech streamovacích platformách vydané tři oblíbené singly, a také jedno EP rovněž se třemi singly. Své texty skládají nejen v angličtině, ale také v jazyce českém a italském. Pořádný popfolk a pop-rock předvede pražská kapela Propadleek, která je originální především díky svým textům z pera frontmana Ondřeje Kobrleho, backvokálům Petra Polívky a houslovým linkám Viktorie Machytkové. Na svém kontě mají již 3 EP a 5 singlů. Každého fanouška dostane do varu alternativně pop-rocková kapela Časovač, která se žánrově pohybuje na hranici alt-popu, popu a rocku. V roce 2023 na sebe kapela upozornila prvním singlem a několik málo týdnů potom se umístila na druhém místě v celostátní soutěži University Band Contest. A v neposlední řadě se všichni mohou těšit na mladou pětičlennou kapelu Malone z Hradce Králové zpívající především pop. Jejich singl Lollipop se hned čtyřikrát umístil na první příčce ÓČKO CHART.

Gauč na Výstaviště je dobře dostupný MHD a na případné nepříznivé počasí je připraven, má zastřešený parket. A pokud zrovna někdo nebude mít chuť tančit, může si vychutnat jídlo z restaurace Kolkovna. Otevřeno pro všechny příchozí bude už od 16. 30 hod. „Pro bližší informace sledujte naše sociální sítě a těším se, že se uvidíme na prvním ročníku Pre-Summer Festu a zároveň doufám, že se festival bude těšit velkému zájmu, abychom ho do budoucna rozšířili a udělali z toho tradici,“ říká jeden z organizátorů Štěpán Bak.

Vstupenky v prodeji v síti TicketLive od 250 Kč a nyní je spuštěná akce 4+1 vstupenka zdarma!

https://www.ticketlive.cz/cs/event/pre-summer-fest-gauc-na-vystavisti-v-praze-14-06-2024


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

katerina.hlavinkova@presscode.cz
Pre-summer fest 2024- festival Praha- Propadleek, The Interlude, Časovač a Malone -Gauč, Výstaviště
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)