Úvod  -> Koncerty v Plzeňském kraji  ->  Koncerty v Tachově

PRAŽSKÝ VÝBĚR- koncert Konstantinovy Lázně- Noc legend 2024

sobota

26.10.2024

Kulturní dům, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

Cena:799 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK PRAŽSKÝ VÝBĚR- koncert Konstantinovy Lázně- Noc legend 2024 -Kulturní dům, Tichá 164, Konstantinovy Lázně

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce PRAŽSKÝ VÝBĚR- koncert Konstantinovy Lázně- Noc legend 2024

Koncert PRAŽSKÝ VÝBĚRTakovou NOC LEGEND Konstantinky ještě nezažily!!  Již IX. ročník podzimního cyklu speciálních koncertů věnovaných legendám české rockové či folkové scény letos vyšperkuje extra speciální host, který přijal naše pozvání a připojí se tak k oslavám sta let lázeňské obce!

Pražský výběr je česká rocková skupina založená v roce 1976 klávesistou a zpěvákem Michaelem Kocábem. Ve druhé půli 70. let se orientovala na tehdy populární jazz rock. Počátkem 80. let přistoupila k celkové změně stylu; tehdy působila jako jedna z nejvýznamnějších českých novovlných skupin. V letech 1983–1986 byl Pražský výběr režimem zakázán, ke koncertování a vydávání alb se mohl vrátit až ve druhé polovině 80. let. Po roce 1989 vystupovala skupina spíše sporadicky, větší množství koncertů znovu pořádala až po roce 2000.

Kapela po vnitřním rozkolu roku 2006 opět skolila svoje spory a v roce 2012 se vrátila na scénu. Má za sebou spoustu krásných koncertů, na kterých si připomněla zlaté časy. Nyní však řadí vyšší rychlostní stupeň a po albech Straka v hrsti, Pražský výběr, Výběr a Běr nahrává nové album s názvem "eR".

Máte se určitě na co těšit !!!
 


Koncert PRAŽSKÝ VÝBĚR v říjnu 2024 Konstantinovy Lázně


Další koncerty v Tachově
ULOŽIT SI TUTO AKCI

PRAŽSKÝ VÝBĚR- koncert Konstantinovy Lázně- Noc legend 2024 -Kulturní dům, Tichá 164, Konstantinovy Lázně
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)