Úvod  -> Koncerty v Jihomoravském kraji  ->  Koncerty v Brně

Piaf! The show- Brno

neděle

17.12.2023

Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600

Cena:859 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Piaf! The show- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600  koupit vstupenku na Piaf! The show- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Piaf! The show- Brno

Piaf! The Show
17.12.2023 Sono Centrum, Brno
Začátek představení: 20 h
www.brnokoncert.cz
 
Piaf! The Show připomene v Praze a Brně legendární šansoniérku Edith Piaf
Francouzský šanson je fenomén, který od poloviny minulého století tvoří jeden z pilířů moderní hudební kultury. Písně plné krásných melodií a zpravidla poetických textů vzbuzují nadále velké emoce. 16. prosince 2023 v pražské Hybernii a 17. prosince v brněnském Sono Centru budou mít diváci možnost si připomenout 60. výročí úmrtí Edith Piaf – ženy, jejíž pozice královny šansonu je bezpochyby nesmrtelná. Před tuzemské publikum po tyto dva prosincové večery přestoupí aktéři veleúspěšného projektu Piaf! The Show.
L’Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l’amour, Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regrette rien – všechny tyto písně Edith Piaf jsou klenoty hudby 20. století a základními kameny tradice šansonu. V představení ožijí díky respektované francouzské zpěvačce Nathalie Lermitte.
Zpěvačku v dechberoucím představení doprovodí kvartet pařížských muzikantů a důmyslně použitá projekce řady dobových pařížských snímků a zejména pak samotné Edith Piaf. První část dvoudílné show na diváky dýchne atmosférou Montmartre. Tato legendární bohémská čtvrť, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se potkávala hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog, bezpochyby ovlivnila život i písně pařížského „vrabčáka“. Druhá část představení zachycuje Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších evropských sálů.
U zrodu výpravné show Piaf! The Piaf stojí produkční tým Directo Productions Gila Marsally, z jehož dílny bylo v ČR uvedeno již několik kusů, např. Paris The Show, Edith The Show či naposledy Formidable! Aznavour. „Naším cílem je přiblížit francouzskou hudbu a osobnost Edith Piaf mladší generaci. Té starší bychom naopak rádi umožnili na pařížského vrabčáka zavzpomínat,“ říká o Piaf! The Show producent Gil Marsalla.
Pořadatel
CFCZ s.r.o. Minská 91/15, Žabovřesky, 616 00, Brno, Česká republika

Koncert Piaf! The show v prosinci 2023 v Brně


Další koncerty v Brně
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Piaf! The show- Brno -Sono Centrum Brno Veveří 113, Brno 61600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Piaf! The show- Brno

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)