Úvod  -> Koncerty v Královehradeckém kraji  ->  Koncerty v Hradci Králové

Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný- Hradec Králové

sobota

22.07.2023

Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové

Cena:425 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný- Hradec Králové -Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný- Hradec Králové

Petr Kocman  je český zpěvák a hráč na kytaru, foukací harmoniku, mandolínu, basu; vedle toho také hudební producent, aranžér a studiový hráč.

Od devíti let vystupoval se svým otcem Zdeňkem Kocmanem, nejprve v duu nebo jako hosté různých kapel. Později si společně založili kapelu Daňový únik, jejíž název vymyslel jejich kamarád Honza Vyčítal. Ve svých jedenácti letech poprvé veřejně vystupoval s Michalem Tučným. Jedenáct let, od roku 1995 do roku 2006, působil jako člen skupiny Greenhorns Honzy Vyčítala.

V současnosti hraje se svou doprovodnou skupinou PK Band. Dále také s Jiřím Vondráčkem a jejich společnou kapelou VOKOBERE. Mnoho let také spolupracuje na koncertech a na natáčení desek s bratry Honzou a Františkem Nedvědy. Na Country radiu připravuje každý týden svůj pravidelný autorský pořad s názvem Country je všechno, co se mi líbí, který je vysílán v premiéře každé pondělí večer 20:00–21:00.[1] Představuje posluchačům hudbu ze svého archivu, který čítá několik tisíc CD, včetně pravidelných novinek z celého světa. Country hudba, kterou pouští a propaguje, je crossover s ostatními žánry jako třeba rock, pop, blues, jazz, swing, rocknroll atd., čemuž odpovídá název pořadu.

Své pořady také má na internetovém rádiu Click & Country.


Další koncerty v Hradci Králové
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Petr Kocman & Band        j.h.  Petra Černocká & Jiří Pracný- Hradec Králové -Letní areál U Letců, Jana Černého 109, Hradec Králové
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Petr Kocman & Band j.h. Petra Černocká & Jiří Pracný- Hradec Králové

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)