Úvod  -> Koncerty v Praze  ->  Koncerty v Praze


PRODEJ VSTUPENEK Peter Bence- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600  koupit vstupenku na Peter Bence- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600 Ticketmaster

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Peter Bence- Praha

Peter Bence dosáhl senzačního úspěchu především proto, že hraje (dle muzikantské terminologie) výjimečně ostrým, perkusivním a expresivním stylem. Tento styl je na tenké hranici mezi klasickou a populární hudbnou. Hudební nástroj piano posouvá na zcela novou úroveň. Nástroj je vlastně takovým samostatným orchestrem, který inspiruje mladší i starší generace hudebníků a příznivce hudby z celého světa.
 
Po studiu klasického klavíru a skladby pokračoval ve studiu na Berklee College of Music v americkém Bostonu, na níž studoval filmovou hudbu a klavír. Právě tam poznal a osvojil si spoustu hudebních žánrů. Právě toto období jej hodně ovlivnilo a dalo směr jeho dnešnímu hraní. V lednu 2012 byl zapsán do Guinessovy knihy rekorů za nejvíce úderů na klavír. Tehdy to byl rekord 765 za minutu.
 
Když byl Peter na Berklee, začal nahrávat svá videa na kanál YouTube. Se svou aranží Bad od Michaela Jacksona sklidil obrovský úspěch. Během několika málo dní video zhlédlo více než deset milionů lidí. Teď se aktuálně pyšní více než 950 zhlédnutími na YouTube a Facebooku. Během posledních čtyř let vyprodal sály ve více než 40 zemích, včetně Opery v Sydney, Lotte Concert Hall v Soulu, Stadthalle ve Vídni nebo ženevské Victoria Hall. Dokonce začínal i na festivalu BBC's Proms In The Park 2017 v londýnském Hyde Parku. Tehdy akci navštívilo více než 50 tisíc lidí. Roku 2020 se jeho debut The Awesome Piano umístil na první příčce na iTunes v několika zemích světa a dokonce i na 11. místě v žebříčku Billboard.
Pořadatel
Profi Development s.r.o. Javorová 35, 921 01, Piešťany, Slovensko

Koncert Peter Bence v červnu 2023 v Praze


Další koncerty v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Peter Bence- Praha -Forum Karlín Praha 8 Pernerova 51, Praha 8 18600
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Peter Bence- Praha

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)