Úvod  -> Koncerty v Ústeckém kraji  ->  Koncerty v Lounech

Panenský Týnec: Spontánní bubnování® na magických místech- Panenský Týnec

Akce již proběhla

09.09.2023

Akce již proběhla

Areál nedostavěného chrámu, Panenský Týnec, Panenský Týnec


Aktuální Koncerty v Lounech


Čt

Vrchlického divadlo Louny (okres Louny)


290,-

Čermák Staněk Comedy jsou zpátky s novým stand-up comedy programem!Vstup na akci od 18:30Slevy ZTP, ZTP/P ani jiné nejsou poskytovány.Popis kulturní akce Panenský Týnec: Spontánní bubnování® na magických místech- Panenský Týnec

Minifestival hudby a historie v týmové spolupráci Sueneého kapely DRUM FLOW a Jana Kroči. Společně oživujeme sílu starých kultovních míst pomocí bubnů, tance a zpěvu! 

Honza: Nedostavěný chrám v Panenském Týnci se nachází v centru stejnojmenné obce. Průvodce Jan Kroča nám poví, jaká posvátná architektura se v chrámu nachází, kde je nejsilnější místo proudění zemských spirituálních energií a proč vůbec chrám vznikl, či spíše proč nebyl nikdy dokončen.

DRUM FLOW pak nás zavede do jiných světů skrze rytmus, tanec a zpěv.

5. ročník minifestivalového setkání přinese bohatský program. Přidá se k nám Terra Aquabal se svojí večerní ohnivou show.

VYBAVENÍ SEBOU
Přineste si svůj hudební nástroj, buben, chřestidlo nebo píšťalu, několik bubnů budeme mít i k zapůjčení na místě. Ženy volné šaty na tanec. Na sezení karimatku nebo kempovací stoličku. Teplé oblečení, neboť noci bývají už chladné. Sdílené veganské jídlo vítáno.

AKCE PROBĚHNE NA ZELENÉ LOUCE ZA CHRÁMEM.

Sraz je na louce za chrámem v 16:30. Začínáme v 17:00 a předpokládaný po západu Slunce a závěrečném fireshow. Sraz na místě za každého počasí.

Organizátoři:
Sueneé: 777703008
Honza Kroča: 603728851


Další koncerty v Lounech
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Panenský Týnec: Spontánní bubnování® na magických místech- Panenský Týnec -Areál nedostavěného chrámu, Panenský Týnec, Panenský Týnec