Úvod  -> Výstavy v Praze  ->  Výstavy v Praze

Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR

čtvrtek

28.10.2023-29.10.2023

Křižíkovy pavilony Praha


Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR -Křižíkovy pavilony Praha koupit vstupenku na Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR -Křižíkovy pavilony Praha Ticketstream

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR

Open ART Fest 2023V Křižíkových pavilonech na výstavišti v PRAZE proběhne největší setkání výtvarníků v ČR - Open ART Fest 2023

Vzhledem k rekordnímu zájmu výtvarných umělců z Česka i ze zahraničí naplní autorské minigalerie Halu B a C. Unikátem tohoto festivalu je fakt, že všichni tvůrci budou po celou dobu přítomni ve svých stáncích a osobně představí svá díla návštěvníkům. Výstava je zároveň prodejní.

V Praze se představí publiku přes 200 výtvarníků různých žánrů. Malíři, sochaři či fotografové obsadí plochu cca 4,5 tisíc metrů čtverečních. 

Pro výtvarníky je to skvělá příležitost vybrat to nejlepší a nabídnout svá díla publiku. Zároveň mají možnost srovnávat a navazovat kontakty. Pro návštěvníky je to zase příležitost prohlédnout si výsledky tvorby výtvarníků z posledních let.

Unikátem Open ART Festu je neustálá přítomnost všech autorů v jejich minigaleriích, kde mají možnost bez omezení vystavit vlastní vybraná díla a také osobně hovořit s návštěvníky. Ti mohou na místě díla zakoupit, a to za smluví ceny a bez provize. 

Pořadatelé zajistí zdarma zabalení zakoupených děl.

V průběhu festivalu se uskuteční také bohatý doprovodný program, workshopy apod. 

"Věřím, že tento ročník bude unikátní. Zaprvé je tu unikátní škála výtvarníků, od etablovaných profesionálů přes experimentátory a velmi originální tvůrce až po studenty prestižních výtvarných škol. Ti všichni mají potenciál zaujmout publikum, každý je originální a každý má za sebou pozoruhodný příběh, jak je ostatně přiblíženo ve výstavním katalogu. Zadruhé mají návštěvníci skvělou příležitost koupit si třeba před Vánocemi originální výtvarná díla třeba jako dekoraci do domova nebo kanceláře. Určitě je to cesta, jak namísto sériových grafik investovat do originálů a podpořit třeba umělce z vybraného regionu," doplňuje za pořadatele Jiří Doležal.


Slevy:

Děti do 15-ti let vstup zdarma.


Open ART Fest v říjnu 2023 v Praze- malíři, sochaři či fotografové obsadí plochu cca 4,5 tisíc metrů čtverečních


Další výstavy v Praze
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR -Křižíkovy pavilony Praha
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  

Fórum Open ART Fest 2023- Praha- největší setkání výtvarníků v ČR

Vyplňte údaje:
Údaje označeny * je nutno vyplnit:

Jméno  *
E-mail  

Vzkaz   *Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři? (číslovka)počet příspěvků: 0

Strana 1/ 0 (celkem 0 příspěvků)Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)