Úvod  -> Volný čas   ->  Volný čas v Praze

ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II

24.06.2021

Kolem Světa, stream, Online

Cena:99 Kč

PRODEJ VSTUPENEK ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II -Kolem Světa, stream, Online

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II

V roce 2019 jsem strávila dalších 2,5 měsíce v Amazonii jako facilitátor a zároveň dokončovala vlastní léčbu atopického ekzému, očisty těla a celkové transformace. Jaké metody tento šamanský kmen používá. Proč jsou tak důležité zvracedla na očistu, sauny, dietování rostlin, rostlinné koupele a ceremonie s ayahuascou. Jaký byl celý vývoj a proces poznání a také první facilitování návštěvníků Amazonie z ČR. 

A nakonec v roce 2020 jsem strávila v amazonské džungli 6 měsíců. Prošla jsem si spirituálním učením a  již 8mi šamanskými dietami, 160 ceremoniemi s matkou všech rostlin Ayahuascou. Bylo to požehnání nebo prokletí? Svět se začínal uzavírat a já neměla šanci se vrátit domu. Jak to v džungli probíhalo v době, kdy se celý svět uzavřel? Jak k tomu přistupovali šamani, jaká byla situace džungle. Dalšího půl roku stráveného mezi šamanským kmenem Shipibo a jejich hlubokém učení.

Zde se budeme zaměřovat na cestování spíše astrální a spiritualní, které je těmto přírodním šamanským kmenům tolik blízké. Léčí tělo, mysl i duši.Štítky: Přednáška / Konference, Cestování, Online

ULOŽIT SI TUTO AKCI

ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II  -Kolem Světa, stream, Online

PRODEJ VSTUPENEK ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II -Kolem Světa, stream, Online

KOUPIT VSTUPENKY na ONLINE: Amazonská očista aneb život mezi šamany II -Kolem Světa, stream, Online

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Praze a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.