Úvod  -> Volný čas v Moravskoslezském kraji  ->  Volný čas v Ostravě

On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava

Akce již proběhla!

14.01.2021

Akce již proběhla!

Oriental Lounge, Výškovická 3085/2, Ostrava

Cena:99 Kč

PRODEJ VSTUPENEK On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava -Oriental Lounge, Výškovická 3085/2, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY

Popis akce On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava

Poznejte chutě a vůně sypaného čaje, nápoje popíjeného po tisíce let. Poznejte jednotlivé čajové sorty a ochutnejte jejich čajové zástupce. Představíme a ukážeme vám pestrý svět čaje, tradiční způsoby jeho přípravy a tvorbu ledových a macerovaných čajů.

Tentokrát se můžete účastnit workshopu ON-LINE odkudkoliv s připojením k internetu! Rozšířili jsme naše technické zázemí, vše propojili s aplikací ZOOM a vyzkoušeli. Vybrat si můžete ze třech variant: 1) chci se jen dívat, 2) chci se dívat a zaslat čaje na přípravu a 3) chci se dívat, zaslat čaje na přípravu a skripkta k tomu.

Pokud si vyberete možnost s přípravou čaje nebo i se skripty, vše vám před on-line workshopem zašleme na vaši adresu. Během sledování si můžete všechny nebo jen některé čaje zkusit sami rovnou připravit a ochutnat! V závěru celého workshopu bude všem účastníkům umožněno vstoupit do diskuze, kde rádi zodpovíme vaše dotazy.

Fotografie níže jsou ilustrativní a ukazují možnosti práce s čajem a čajové náčiní.

MÍSTO KONÁNÍ:

  • Po zakoupení bude e-vstupenka zaslána na váš e-mail.
  • Odkaz na živé vysílání bude zaslán na váš e-mail v den konání akce a to v 16:30, v tuto chvíli můžete rovnou vstoupit do místnosti. Vypněte si mikrofon a kameru, aby nebyl přednášející rušen. Akce se může zúčastnit max. 100 osob.
  • Přednáška bude probíhat prostřednictvím aplikace ZOOM. Pro dotazy bude ponechán prostor v samotném závěru workshopu prostřednictvím chatu. Bez instalace aplikace do PC (webové rozhraní): Launch Meeting - Join from Your Browser - Your Name (jméno, přezdívka) - zatržítko + hádanka - Join. S nainstalovanou aplikací v PC - Spustit aplikaci URL: Zoom Launcher. Podporované operační systémy (doporučené): Windows 7, 8, 8.1 a 10 (Home, Pro,Enterprise). Podporované prohlížeče: Windows - Internet Explorer 11+, Edge 12+, Firefox 27+, Chrome 30+ (doporučený).
  • Více informací: lounge@oriental.cz


Štítky: Přednáška / Konference, Jídlo / Nápoje, Workshop

ULOŽIT SI TUTO AKCI

On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava -Oriental Lounge, Výškovická 3085/2, Ostrava

PRODEJ VSTUPENEK On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava -Oriental Lounge, Výškovická 3085/2, Ostrava

KOUPIT VSTUPENKY na On-line s čajem - čajový workshop s degustací!- Ostrava -Oriental Lounge, Výškovická 3085/2, Ostrava

Zaslat odkaz na akci emailem