Úvod  -> Festivaly v Jihomoravském kraji  ->  Festivaly v Brně

OCB Překonání Gravitace 2020- Brno

Akce již proběhla!

12.06.2021

Akce již proběhla!

Velodrom Brno, Křížkovského 22, Brno

Cena:499 Kč

PRODEJ VSTUPENEK OCB Překonání Gravitace 2020- Brno -Velodrom Brno, Křížkovského 22, Brno

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce OCB Překonání Gravitace 2020- Brno

Jedinečná sportovně-hudební show, která nezná hranice! V sobotu 12. června 2021 na Velodromu v Brně se můžete těšit na show OCB Překonání Gravitace, v rámci které vám nejlepší jezdci FMX, BMX i MTB předvedou neuvěřitelné akrobatické kousky.

Těšit se můžete také na vystoupení nejsilnějšího muže světa Jiřího Tkadlčíka a nabušený hudební program: do varu vás dostane Marpo, Mikolas Josef, Ben Cristovao, Ektor, DJ Mosaken, DJ Wich s exkluzivní show, ve které vystoupí Paulie Garand, Rest, Čis T, Renne Dang, Orion, Momo, Vladimír 518.

A to pořád není vše! Kromě zápasů MMA a Thaiboxu přijedou společně také bratři Podmolové – světová špička FMX! A Filip Podmol vám předvede speciální světový trik. Bude to Frontflip, Doublebackflip nebo něco úplně nového?

Nechte se překvapit! Během programu je navíc připravené množství atrakcí, které si můžete sami vyzkoušet. Skočíte si z 12m do nafukovací matrace? Nebo se necháte zlákat dalšími šílenými adrenalinovými atrakcemi?Štítky: Hudba, Sport, Party, Festival

ULOŽIT SI TUTO AKCI

OCB Překonání Gravitace 2020- Brno -Velodrom Brno, Křížkovského 22, Brno

PRODEJ VSTUPENEK OCB Překonání Gravitace 2020- Brno -Velodrom Brno, Křížkovského 22, Brno

KOUPIT VSTUPENKY na OCB Překonání Gravitace 2020- Brno -Velodrom Brno, Křížkovského 22, Brno

Zaslat odkaz na akci emailemChystáte se na kulturní akci a chcete ji spojit s delším pobytem v místě dění či s dovolenou? Projděte si nabídku chat, chalup a penzionů v Brně a vyberte si ubytování, ve kterém strávíte klidné a pohodové chvíle.