Úvod  -> Divadlo ve Středočeském kraji  ->  Divadlo v Praze

Největší "Labutí jezero" na světě Praha St. Petersburg Festival Ballet

20.01.2021

19:00

Kongresové centrum PRAHA

Cena:690-1990

PRODEJ VSTUPENEK Největší "Labutí jezero" na světě Praha St. Petersburg Festival Ballet -Kongresové centrum PRAHA

Popis kulturní akce Největší "Labutí jezero" na světě Praha St. Petersburg Festival Ballet

Jedinečnost představení bude letos spočívat v tom, že soubor v Praze a Ostrave předvede nejvelkolepější Labutí jezero na světě.
48 labutích baletek je svým způsobem rekord. Nikdy předtím se v České republice neocitlo současně na scéně tolik baletek. Obvyklý počet bílých labutí v představení „Labutí jezero“ bývá 16-24.
Představení bude taktéž doprovázet Hungary Festival Orchestra (Maďarsko).

Členové petrohradského souboru St. Petersburg Festival Ballet vám předvedou skvosty světové klasiky, kam patří: Baletní představení “Labutí jezero" 

Nemá smysl znovu opakovat obsah příběhů těchto nesmrtelných uměleckých děl, stačí říci, že diváci, kteří přijdou na tato představení, se na krátkou dobu ponoří do světa romantiky a krásy, ale také získají spoustu dojmů poté, co proniknou do feérií lásky a smrti, věrnosti a zrady, smíchu a slz, strachu i odvahy, do všeho toho, co souvisí se světovou kulturou, se světovým dědictvím a s mistrovskými uměleckými díly z celého světa. 
Vynikající herecký soubor, ztělesňující vše to, čemu se říká “ruská škola klasického baletu“ – tedy přísně klasickou eleganci, svěží dech jednadvacátého století, dokonalou techniku provedení a neomezenou šíři ruské duše v kombinaci s vpravdě královskou nádherou kostýmů a dekorací.


ULOŽIT SI TUTO AKCI

mycz.info@gmail.com
https://www.artpartner.cz/48-st-petersburg-festival-ballet

Největší

PRODEJ VSTUPENEK Největší "Labutí jezero" na světě Praha St. Petersburg Festival Ballet -Kongresové centrum PRAHA

Zaslat odkaz na akci emailem