Úvod  -> Koncerty na Vysočině  ->  Koncerty v Třebíči

Nejúspěšnější česká travesti show - Moravské Budějovice!- Moravské Budějovice

Akce již proběhla

28.01.2023

Akce již proběhla

Beseda, Purcnerova 6, Moravské Budějovice


Aktuální Koncerty v Třebíči


Pod Zámkem 1028, 674 01 Třebíč (okres Třebíč)

Divokej Bill oslaví čtvrtstoletí své existence. “Bude to velký a divoký,“ vzkazuje kapela svým příznivcům Vypadá to, že rok 2023 proběhne ve znamení Divokýho Billa. Oslavit 25 let na scéně se jeho ...vícePopis kulturní akce Nejúspěšnější česká travesti show - Moravské Budějovice!- Moravské Budějovice

Nejúspěšnější česká travesti skupina - Techtle Mechtle a Kočky v novém pořadu "Cabaret Šulin Růž" míří poprvé do Moravských Budějovic!
Na své si přijdou nejen milovníci tance, ale také dobré zábavy a legrace. Těšit se na Vás budou oblíbené tváře - Dolores, Cathrin, Gina, Saša a Naira. Přijďte se přesvědčit, jak snadno se z pánů Lukáše, Martina, Jirky, Nikolase a Alexandra stanou známé zpěvačky, které při svých vystoupeních parodují.
Pořad je parodií na známý Cabaret Moulin Rouge v Paříži a zaujme Vás nejen velkou jevištní scénou a tancem, ale také více jak 70-ti výpravnými kostýmy a vtipnými scénkami.
 


Další koncerty v Třebíči
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Nejúspěšnější česká travesti show - Moravské Budějovice!- Moravské Budějovice -Beseda, Purcnerova 6, Moravské Budějovice