Úvod  -> Divadlo v Královehradeckém kraji  ->  Divadlo v Hradci Králové

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Nechanic - Nechanice

neděle

22.09.2024

Kulturní dům, Raabova 110, Nechanice

Cena:490 Kč

Uložit do Google kalendáře


PRODEJ VSTUPENEK Nejúspěšnější česká travesti show míří do Nechanic - Nechanice -Kulturní dům, Raabova 110, Nechanice

KOUPIT VSTUPENKY

Popis kulturní akce Nejúspěšnější česká travesti show míří do Nechanic - Nechanice

Nejúspěšnější česká travesti show TECHTLE MECHTLE
přiváží novou divadelní show
"ALL INCLUSIVE BIBIONE"

Techtle Mechtle revue je v současné době nejúspěšnější česká show na poli divadelní scény. V podání Techtle Mechtle se totiž vždy jedná o propracované divadelní představení s výpravnou scénou, více jak 80ti kostýmy a dějovou linkou. Všechna představení jsou jednou velkou komedií, a to od začátku až do konce. Má to jen jeden háček - všechny role, a to včetně těch dámských, tu hrají pouze muži a ti jsou navíc k nerozeznání od skutečných žen. Pánové Lukáš, Martin, Nikolas a Saša společně s tanečníky Štěpánem, Jarkem, Sayem a Danem pro Vás tentokrát připravili další nadupanou show.

Jak už samotný název "All inclusive Bibione" napovídá, představení bude nabité letní atmosférou, sluncem, mořem a hlavně - pořádnou dávkou českého humoru. Co všechno se může stát, když se typicky česká rodina na úsporném režimu vypraví na cestu do Bibione, aby poprvé v živote viděla moře? Mají si vůbec manželé po 36-ti letech soužití na společné dovolené ještě co povědět? Podaří se jim oživit při západu slunce jiskru jejich skomírajícího vztahu a nebo zbytky jejich vzájemného pochopení zmizí na vždy na dně moře mezi chaluhy a chobotnice? Volné pokračování divácky velmi úspěšného představení "Dokud nás smrt nerozdělí" přichází v podobě "All inclusive Bibione"

Pořady těchto pánů jsou vyprodána v řadě měst i několik měsíců předem, a to především proto, že se diváci během představení ze srdce zasmějí. Představení jsou kombinací travesti show, muzikálu, cabaretu, taneční show, zábavného pořadu i klasické činohry, což je žánrově sice řadí mezi nezařaditelné, ale i přesto mezi jedny z nejnavštěvovanějších. 

Více informací najdete na www.techtlemechtlerevue.cz nebo na Facebooku: Techtle Mechtle revue

22. 9. 2024 od 17:00 hodin

KD Nechanice 

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY JSOU BEZ MÍSTENEK. BUDETE USAZENI OBSLUHOU NA MÍSTĚ V KULTURNÍM DOMĚ U VSTUPU. SEZENÍ V ŘADOVÉ DIVADELNÍ ÚPRAVĚ. 


Další divadelní představení v Hradci Králové
ULOŽIT SI TUTO AKCI

Nejúspěšnější česká travesti show míří do Nechanic - Nechanice -Kulturní dům, Raabova 110, Nechanice
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

  Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?(číslovka)